Як попередити застуду.

Неправильна або повільна адаптація людей до сезонних змін погоди часто призводить до простудних захворювань. Вони можуть мати вірусну природу, а можуть бути бактеріального походження. Щоб попередити застуду необхідно дотримуватися деяких правил обережності й профілактики, вибираючи для цього оптимальні для себе способи.
Вам знадобиться
  • натуральні ефірні масла
Інструкція
1
Міняйте літні стереотипи щодо вибору одягу та взуття при зміні сезону. Температура повітря знижується, особливо в нічні години, і вдень повітря вже не прогрівається так, як влітку. Якщо ви людина незакаленний і мало буваєте на повітрі, то невідповідний сезону вибір одягу може привести до неправильної температурної циркуляції в кінцівках і в слизових оболонках дихальних шляхів, що дуже швидко позначиться на вашому самопочутті.
2
Зміцнюйте свій імунітет. Крім вірусних інфекцій в міжсезоння і зимові місяці року, різко зростає кількість загострень хронічних захворювань дихальних шляхів, збудниками яких є бактерії. Вони небезпечні тим, що впливають на всі системи організму. Залежно від стану вашої імунної системи ви чи не захворієте, або хвороба пройде легко, не залишаючи хронічних наслідків.
3
Ведіть активний спосіб життя, радуйте себе. Займіться гартують. Це може бути обтирання грудної клітки водою кімнатної температури і подальший масаж тіла махровим рушником. Може бути обливання ступень ніг прохолодною водою перед сном і подальший разогревающий масаж.
4
Скористайтеся прийомами ароматерапії при відсутності алергічних реакцій. Ароматичні речовини однаково ефективні і при вірусних, і при бактеріальних атаках на ваш організм. За своїм впливом на збудників простудних захворювань їх можна прирівняти до дії антибіотиків. Їх грамотне вживання не має побічних ефектів, діє більш глибоко і формує імунітет. Більш того, правильно підібрані аромати здатні впливати на інші області людської істоти. Для профілактики простудних захворювань зазвичай використовуються тільки натуральні ефірні масла. При складанні композицій вони повинні поєднуватися між собою і підходити людині. Щоб попередити застуду частіше застосовуються олії бергамоту, евкаліпта кулястого, апельсина, лаванди і лимона.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OxFX58A-we4
Корисна порада
Якщо ви відчуваєте, що можете застудитися, прийміть гарячу ванну.