Як вивести білірубін. Як швидше вивести біллірубін з організму.

Білірубін є необхідною пігментом жовчі. Але в разі завищення, він ставати небезпечним токсином, який, розносяться по організму здатний вражати клітини головного мозку. Якщо протягом приблизно 3 років рівень білірубіну завищений, то це привід, для того щоб почати серйозне обстеження і лікування.
Інструкція
1
Перш за все, слід засвоїти, що вам необхідно навчитися дотримуватися строгий режим дня. Ви повинні, як можна частіше гуляти на свіжому повітрі. Лягати в ліжко не пізніше 21 години і підніматися рано вранці. Спати необхідно не менше 8 годин. Виявляється, що найкраще білірубін виводитися з організму, якщо тіло приймає горизонтальне положення.
2
Уникайте стресів і нервових переутомлений. У клітинах печінки міститься фермент, що дозволяє захоплювати білірубін і виводити його без шкоди для організму. Але під час стресів вироблення ферментів порушується і відбувається накопичення білірубіну. Допоможіть вашій печінці справлятися з проблемою. Не вступайте в конфлікти. Навчіться розслаблятися і медитувати. Порадьтеся з лікарем з приводу прийому рослинних заспокійливих засобів.
3
Дотримуйтеся дієти. Запам'ятайте, що при підвищеному білірубіну вам дозволено приймати їжу приготовлену на пару без спецій і солі і в невеликих кількостях. Зате ви можете збагатити свій стіл фруктами і ягодами, а також морською капустою, що містить необхідні мікроелементи.
4
Постійно пийте жовчогінні трави. Для початку процедур використовуйте ті, що мають м'який ефект. Це календула, безсмертник, холмовая солянка, розторопша, кукурудзяні рильця, червона горобина, шипшина, оман. Чергуйте ці трави, готуючи настої. А для їх приготування візьміть столову ложку будь-якого з перерахованих рослин і заваріть склянкою киплячої води. Настоюйте приблизно півгодини і процідіть. Випивайте в гарячому вигляді по 50 мл за чверть години до того, як будете приймати їжу і через півгодини після прийому.
5
Врахуйте, що для підвищення білірубіну маються декілька причин. Перш за все, це порушення роботи печінки та відтоку жовчі з жовчного міхура. Завищення білірубіну може відбуватися при застосуванні деяких лікарських препаратів, а також при наявності раку печінки. Тому тільки лікар може виписати вам відповідне лікування.