Як розвести порошок борної кислоти. Як розвести борну кислоту порошок.

Борна кислота є перевіреним антисептичним засобом, який призначається для лікування кон'юнктивітів, дерматитів і отиту. У медицині препарат найчастіше використовується в рідкому вигляді, тому перед застосуванням його необхідно приготувати.
Вам знадобиться
  • - порошок борної кислоти;
  • - вода.
Інструкція
1
Для лікування різних захворювань використовується розчин борної кислоти різної концентрації. Так, при кон'юнктивіті і кандидозі промивання виконують 2% -им водним розчином, при дерматиті і екземі - 3% -им. Завдяки своїй здатності накопичуватися в тканинах, борна кислота має пролонговану дію на джерело інфекції, в результаті чого одужання настає набагато швидше, ніж при використанні інших антисептичних препаратів.
2
Незважаючи на те, що борна кислота розчиняється і в прохолодній воді, для приготування ліки краще використовувати теплу. В цьому випадку в розчині гарантовано не буде нерозчинених кристалів, які можуть нанести шкоду запаленні слизової оболочкам.Вскіпятіте стакан води і остудіть її до 38-40 градусів.
3
Чайну ложку порошку борної кислоти (без гірки, тобто близько 4-5 грам) повільно засипте в теплу воду. Ретельно перемішуйте розчин, поки не переконаєтеся в тому, що осад на дні повністю растворілся.В отриманому розчині змочуйте ватний диск і обробляйте порожнину між очним яблуком і задньою поверхнею століття (при кон'юнктивіті).
4
Чайну ложку порошку борної кислоти (в даному випадку - з гіркою, тобто близько 6 грам) засипте в склянку з теплою водою і ретельно перемішайте до зникнення осаду. При шкірних захворюваннях робіть примочки з отримати розчин.
5
При тривалому застосуванні можлива поява побічних ефектів: нудоти, головного болю, висипу, порушення роботи нирок і т.д. З цієї причини препарат не рекомендується використовувати пацієнтам, які страждають на нефрит, вагітним жінкам і дітям. Якщо ви не належите до вище перелічених категорій і є відносно здоровою людиною, все одно не наносите розчин на великі поверхні тіла.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=mdctOtHMt88
Зверніть увагу
Використовуйте тільки свіжоприготовлений розчин!