Як видалити стрижневу мозоль. стрижнева мозоль медикаментозне лікування.

Стрижнева мозоль - це одна з різновидів мозолів, що викликаються чужорідними предметами, які потрапили під шкіру або дерматотропнимі вірусом. Шкіра починає посилено ділити клітини, утворюючи товстий ороговілий шар. При стрижневий мозолі утворюється верхнє потовщення, капелюшок і внутрішній стержень, який може далеко піти у внутрішні шари шкіри. Для видалення мозолі можна скористатися медичними або косметичними послугами, а також спробувати впоратися з проблемою домашніми засобами.
Вам знадобиться
 • - медичні послуги;
 • - косметичні послуги;
 • - пластир від сухих мозолів;
 • - оцет;
 • - лимонна кислота;
 • - Суперчістотел;
 • - лейкопластир;
 • - сода;
 • - рідке мило;
 • - гаряча вода;
 • - гірчичний порошок;
 • - пінцет;
 • - манікюрні ножиці;
 • - манікюрні щипчики.
Інструкція
1
Щоб видалити мозоль в медичних умовах, зверніться в поліклініку або в приватну клініку. Вам видалять мозоль методом лазеротерапії або кріотерапії. Процедура абсолютно безболісна, малотравматичная і призводить до повного вирішення проблеми в короткі терміни.
2
Також ви можете звернутися до фахівця з педикюру. В умовах косметичного кабінету майстер розпарить мозоль, видалить верхній шар за допомогою інструментів і внутрішній стрижень за допомогою апарату, використовуючи різні фрези. Фрези бувають різної товщини і підбираючи потрібну за розміром, можна видалити стержень, не травмуючи тканини, які не піддалися поразці. Процедура з косметичного видаленню мозолі практично не викликає болю і при правильному підборі розміру фрез не приводить до кровотечі.
3
У домашніх умовах ви можете видалити мозоль, використовуючи народні методи. Распарьте мозоль у ванні з гарячою водою. Для найкращого ефекту додайте у воду соду і рідке мило або сухий гірчичний порошок. Акуратно зріжте верхній шар манікюрними ножицями або щипчиками, приліпите до мозоля лейкопластир з отвором за розміром стрижня і капніть на стержень оцет, Суперчістотел або лимонну кислоту. Цей спосіб допомагає випалити стержень, але не гарантує, що ви повністю від нього позбавитеся і не отримаєте опіку. Тому вирішуйте самостійно, чи скористатися допомогою фахівців або застосувати вельми сумнівні методи.
4
В аптеці продається пластир, створений для видалення сухих мозолів. Наклейте його на мозоль, тримайте вказане на упаковці час, зніміть, зріжте розм'якла мозоль манікюрними ножицями або щипчиками, висмикніть стрижень за допомогою пінцета, залийте в отвір, що йод і накладіть стерильну пов'язку. Міняйте пов'язку доти, поки отвір повністю не затягнеться новою шкірою, так як в нього може потрапити інфекція.
5
Щоб запобігти появі стрижневих мозолів, вчасно видаляйте сторонні предмети, камінчики або занози, не носіть тісний взуття, не відвідуйте громадські місця, наприклад, баню, сауну або басейн, без гумових капців.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Tb6J_QhQ2Yo
Мозоль - це проблема, яка не тільки викликає неприємні відчуття, але і виглядає вкрай не естетично. Виникає мозоль унаслідок носіння тісного, незручного взуття, а також внаслідок занедбаності ніг. Якщо мозолі не лікувати, то вони можуть стати причиною запального процесу, який значно ускладнить ходьбу. Усунете причину мозолів, вилікуєте їх, і більше вони вас турбувати не будуть.
Інструкція
1
Тверді мозолі, так звані натоптиші, слід усувати за допомогою сухого апаратного педикюру. Роблять це в спеціальному кабінеті за допомогою апарата з абразивними насадками різної зернистості. Якщо мозоль застаріла і глибока, то за 1 раз її прибрати не вдасться. Знадобиться провести кілька процедур, поєднавши їх з домашньої обробкою.
2
Вирізати мозоль гострим предметом не можна - різко збільшується ризик зараження. Краще використовувати перевірені народні рецепти. Найчастіше вони спрямовані на розм'якшення мозолі з подальшим механічним видаленням пемзою або теркою для ніг.
3
Найпростіший спосіб: распарьте ноги в тазу з гарячою водою, в якій розчинена сода і мило. Через 40 хвилин ноги виймають і витирають. Якщо ви мозоль неглибока, то абразивними матеріалами її терти не бажано. Поєднуючи розпарювання з сухим педикюром ви помітите, що через 5-7 процедур ваші підошви стануть м'якими.
4
Для видалення глибокої мозолі застосовують спеціальні склади по отшелушиванию й розм'якшення шкіри мозолі. Це може бути Кератолический мазь або гель. З народних засобів дуже ефективна аплікація з кашкою з алое. Спочатку ноги розпарюють, потім накладають кашку на мозоль і фіксують пов'язкою. Ця аплікація повинна протриматися на нозі 1 добу, після чого її розмотують, а размягченную мозоль соскабливают. При необхідності процедуру повторити.
5
На ніч до мозоля можна прив'язати розрізаний навпіл лимон, кашку з сирої картоплі. Перед накладенням будь аплікації потрібно шкіру навколо мозолі мазати захисним кремом або вазеліном. Вранці аплікацію знімають і зачищають місце мозолі.