Як замінити скло в склопакеті. Як самому замінити склопакет.

Навіть самі надійні і міцні скла іноді б'ються. Склопакет являє собою кілька аркушів скла, герметично з'єднаних по периметру. Проміжок між склом склопакета заповнений висушеним повітрям або інертним газом. Для того щоб віконна конструкція не втратила свої функціональні властивості, для заміни стекол в склопакеті рекомендується звертатися до професіоналів. Однак якщо з тих чи інших причин це неможливо, можна спробувати замінити скло в склопакеті самостійно.
Вам знадобиться
  • - стамеска;
  • - гумова киянка;
  • - жорсткий шпатель;
  • - шматок пластмаси товщиною 1,5-2 см.
Інструкція
1
Акуратно видаліть силіконову захист. Уважно вивчіть і запам'ятайте положення кожного штапика.
2
Вставте стамеску в стик рами і вертикального штапика, приблизно посередині. Відіжміть штапик за допомогою стамески. Використовуючи шпатель, вкліньте в вийшла щілину шматок пластмаси. Розкрийте шпатік, допомагаючи собі легкими ударами киянки. Послідовно зніміть решта штапики. Верхній штапик слід видаляти в останню чергу, при цьому необхідно притримувати скло. Знімаючи штапики будьте дуже акуратні і постарайтеся їх не зіпсувати.
3
Вийміть розбитий склопакет і акуратно видаліть розбите скло, готуючи місце для нового. Ретельно заміряйте висоту, товщину і ширину скла. Передайте дані про кількість стекол, матеріалі конструкції, розмірах скла і його параметрах (матове, ударостійке) в компанію з виробництва вікон і дочекайтеся виготовлення нового склопакета.
4
Підкладіть регулювальні рихтувальні пластини на нижню поверхню нижнього фальца. Кількість пластин визначається відповідно до типу вашого вікна. Система кріплення стекол може незначно відрізнятися в залежності від фірми-виробника. Щоб зробити правильну установку скла необхідно чітко слідувати інструкціям виробника даного склопакета.
5
Поставте склопакет на пластини, відрегулюйте форму стулки, підкладаючи необхідну кількість прокладок і вставте скло в фальц. Вставляти скло слід дуже акуратно, щоб не зім'яти ущільнювач.
6
Поверніть штапики на свої місця, допомагаючи гумовою киянкою. При правильному з'єднанні ви почуєте клацання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-S_EFGf3v5I
Зверніть увагу
При роботі зі склом необхідно дотримуватись заходів безпеки. Обов'язково надіньте захисні окуляри та рукавиці.
Склопакети являють собою герметичне з'єднання двох або більше листів скла на фіксованій відстані. Вони надійно захищають квартиру від шуму і холоду. Установка склопакетів практично нічим не відрізняється від монтажу дерев'яних вікон.
Вам знадобиться
  • - молоток, зубило, ножиці по металу;
  • - рівень;
  • - монтажна піна;
  • - жесть;
  • - лист пластику для виготовлення підвіконня і укосів;
  • - анкерні болти і саморізи.
Інструкція
1
Демонтуйте старе вікно. Для цього спочатку зніміть стулки, від'єднайте наличники і при необхідності збийте укоси. Після цього демонтуйте стару віконну раму, відлив і підвіконня. За допомогою молотка і зубила підготуйте віконний проріз для установки склопакетів, вирівняйте і очистіть його від сміття.
2
Ретельно огляньте склопакети перед монтажем. Не встановлюйте їх, якщо вони мають сколи, тріщини стекол або пошкодження рами.
3
Зніміть з пластикового вікна стулки. Вставте пластикову раму у віконний проріз і закріпіть в ньому, використовуючи анкерні болти. Болти закручуйте спочатку по бічних сторонах і не до упору, залишивши близько 1 см. Перевірте рівнем точність установки рами в горизонтальній і вертикальній площинах. Змістите раму при необхідності в потрібну сторону і закрутіть болти до упору.
4
Виріжте підвіконня під розміри віконного отвору і прикріпіть його до вікна. Виріжте з жерсті відлив, заведіть його під віконну раму до упору в пазу і зафіксуйте в отворі за допомогою саморізів.
5
запеньте зазори між стіною і рамою (підвіконням) монтажною піною. Піну наносите рівномірно, заповнюючи всі зазори і виїмки отвору. Враховуйте ступінь розширення піни. Зробіть пази в піні для подальшого кріплення укосів.
6
Срежьте надлишки монтажної піни. Виріжте з пластика укоси і закріпіть їх в пази в монтажній піні. Навісьте склопакети. Видаліть з рами і стулок вікна захисну плівку.
Зверніть увагу
Заміна склопакета - дуже брудний і запорошений процес. Тому перш, ніж починати демонтаж старого вікна, відсуньте всю меблі на відстань не менше двох метрів від вікна.
Корисна порада
Щоб рівно і міцно прикріпити відкоси до віконного отвору, закріпіть по периметру прорізу дерев'яні рейки, а відкоси кріпите до рейок саморізами. Перед тим як випилювати укоси з пластика, виріжте і подгоните укоси з щільного картону.