Як позбутися від дрібних мурах.

Поява в квартирі дрібних мурах порівнянно з лихом. Від цих маленьких комах досить важко позбутися. Вони забираються в самі затишні куточки, псують продукти. Одним словом, доставляють безліч неприємностей. Особливо мурахи люблять солодке, тому найчастіше їх можна зустріти в цукорниці або банці з варенням.
Вам знадобиться
  • - препарати «Ангара», «Тайга»;
  • - бура;
  • - цукровий пісок;
  • - мед;
  • - гліцерин;
  • - соняшникова олія;
  • - дріжджі.
Інструкція
1
Перш ніж почати війну з мурахами, з'ясуйте місцезнаходження їх гнізда. Виводити дрібних мурах поодинці немає сенсу. Необхідно знищити гніздо. Якщо з'ясується, що мурахи приходять до вас від сусідів, скооперуйтеся з ними і так само знищіть мурашник.
2
Обробіть всі шляхи, якими пересуваються мурахи. Це можна зробити за допомогою таких препаратів, як «Ангара» і «Тайга». Обробку слід проводити двічі з перервою в три дні. Дані кошти допоможуть назавжди позбутися від дрібних мурах.
3
Використовуйте приманку в складі з бурою або борною кислотою. Для сухої приманки розітріть в ступці буру і цукровий пісок в співвідношенні 1: 1. Розсипте в тих місцях, де зазвичай повзають мурахи.
4
Для рідкої приманки використовуйте п'ять грамів бури, 50 грамів цукру, 50 мл води, половину чайної ложки меду. Компоненти перемішайте, розлийте по блюдцем і розмістіть в місцях проживання комах.
5
Воду (2 ст. Л) змішайте з гліцерином (4 ч. Л), бурої (1 ч. Л), медом (2 ч. Л) і цукровим піском (3 ст. Л). Поставте суміш на повільний вогонь і почекайте, поки всі її компоненти повністю не розчиняться. Дану отруту можна зберігати кілька місяців.
6
Зовнішні краї посуду і пакетів змастіть соняшниковою олією. Його запах відлякає мурах, а продукти залишаться цілими.
7
Здобути перемогу над дрібними мурахами можна за допомогою дріжджів. Невелика кількість розведіть водою, додайте що-небудь солодке. Це може бути мед, цукор або варення. Отриману рідину розлийте в підходящу ємність і розставте в місцях скупчення мурашок.
8
Використовуйте продукти, запах яких назавжди відіб'є бажання наблизитися до вашого будинку. Це м'ята, цибуля, часник, соняшникова олія, аніс, петрушка, ромашка, гвоздика. Натріть ними мурашині стежки, і комахи самі покинуть ваше житло.