Як відмити чай.

Чай містить біологічні пігменти, що відповідають за забарвлення напою. При заварюванні пігменти глибоко проникають в келихи і відмити їх простим способом дуже складно, особливо якщо келихи простояли немиті кілька годин і засохли. Якщо чай потрапляє на стіл, то утворюються жовтувато-коричневі плями, на скатертини і одязі також утворюються стійкі плями, що не відпираються звичайним способом і потрібна попередня обробка.
Вам знадобиться
  • - засіб для посуду;
  • - чистячий засіб для видалення жиру;
  • - хлорвміщуючі засіб;
  • - засіб для посудомийних машин;
  • - засіб проти іржі;
  • - скипидар;
  • - лимонний сік;
  • - губка для миття посуду;
  • - йоржик для миття унітазу.
Інструкція
1
Щоб відмити чай з келихів ви можете помістити їх в посудомийну машину і додати спеціальний засіб у порошку, таблетках або рідкому вигляді, призначене для миття посуду в посудомийних машинах і видаляє всі стійкі забруднення і плями. Посуд буде кристально чиста, від чаю не залишиться й сліду.
2
Якщо ви миєте посуд вручну, не використовуючи посудомийну машину, то нанесіть на губку крапельку будь-якого засобу для миття посуду і насипте чистячий засіб для видалення жиру. Протріть губкою келихи зсередини, ретельно обполосніть водою. При цьому способі ви також легко відмиєте чай.
3
Можете скористатися густим хлорсодержащим засобом. Нанесіть на внутрішню і зовнішню сторону келихів за допомогою губки, залиште на 15 хвилин, обполосніть водою. Цей же спосіб допомагає прибрати плями від чаю з будь-яких поверхонь, наприклад зі столу, меблів і т.д.
4
Щоб прибрати плями від чаю з тканини, використовуйте засіб для виведення плям «Ваніш» для білих або кольорових тканин, в залежності від того, з яких тканин потрібно видалити забруднення. Нанесіть на пляму, додайте в пральну машину при пранні.
5
Дуже багато зливають заварку в унітаз і на ньому залишаються стійкі плями. Щоб видалити чайні плями з унітазу, раковини або ванни, використовуйте Доместос або інше густе хлорвміщуючі засіб. Також ви можете використовувати будь-який очищуючий порошок або гель, призначений для видалення іржі та вапняного нальоту. Для використання ознайомтеся з інструкцією із застосування і дотримуйтесь вказівок на упаковці.
6
Для видалення плям від чаю з делікатних тканин використовуйте засіб для виведення плям, призначений для делікатних тканин, розчин соди з лимонним соком або скипидар. Нанесіть будь-яке з засобів на пляму, залиште на 30 хвилин, прополощіть виріб, виперіть звичайним способом, який підходить для даного виду тканин.
7
Намагайтеся видаляти і відмивати свіжі плями, так як з часом вони глибоко в'їдаються в поверхню або тканину і для їх видалення потрібно набагато більше часу і коштів.