Як пересадити куплений квітка.

Ви купили в магазині сподобалася вам квітка ? Швидше за все, ви заздалегідь почитали про його властивості і вибрали для нього місце. Може бути, ви навіть використовували знання вчення Фен-шуй і припускаєте, як він вплине на психологічну обстановку, як перетворить особисто ваше життя. Виявляється, що пересадка куплених кімнатних квітів іноді може бути і недоречна.
Вам знадобиться
  • - глиняний горщик з піддоном,
  • - кашпо,
  • - грунт,
  • - добавки.
Інструкція
1
Чи не пересаджуйте квітка , якщо на те немає необхідності. Рослина пересаджувати не потрібно, якщо воно вирощено в умовах вашої місцевості, в теплиці, і знаходиться в грунті, а не в субстраті для перевезення. Так воно краще адаптується в нових умовах. Якщо вас бентежить сам горщик, то поміняйте його без заміни ґрунту. Віддавайте перевагу звичайним глиняним горщикам. Його можна розписати або цікаво оформити. Не забудьте про блюдечко під горщик. Зараз можна придбати дуже цікаві ротангові та плетені кашпо. Головне, щоб воно не шкодило рослині.
2
Пересадите ваше рослина, якщо воно знаходиться в субстраті для транспортування. До пересадки не поливати його. Попередньо дізнайтеся, яка грунт потрібна вашій рослині, і придбайте її. Уважно поставтеся до добавкам в продається грунті. Зазвичай для рослин створюються умови, максимально наближені до природних. Наприклад, дуже сумнівно, що керамзит необхідний у грунті. А ось шматочки гранітної породи або кварцу можуть бути зовсім не зайвими.
3
Підготуйте грунт для пересадки. Якщо ваш квітка вимагає певного складу грунту, а ви його не знайшли, то можна придбати звичайний грунт для кімнатних рослин і додати туди природний пісок, торф і т.д. Слід також врахувати і умови приміщення. До моменту пересадки підготовлена земля повинна бути вологою і приємною на дотик, без грудок.
4
Покладіть на дно горщика декілька природних середніх каменів. Насипте в горщик землі приблизно на третину, акуратно помістіть рослина, коріння якого попередньо максимально очистіть від субстрату. Досипьте землю з двох сторін. Зверніть увагу на те, що бічні коріння рослини не повинні торкатися стінок горщика. Ущільните землю до стійкості рослини. Якщо необхідно, досипьте її кілька разів, т.к. при поливі з плином часу вона трохи осяде, тим самим даючи можливість рослині вкоренитися.
5
Доглядайте за рослиною. Не забувайте зрідка перевертати горщик, рихлити ґрунт, вчасно поливати, зволожувати листя. Це - жива частинка природи. І вона створить сприятливу атмосферу в вашому домі.