Як підключити машину-автомат без водопроводу. Як підключити машинку автомат через насосну станцію.

У місцевості, де відсутня водопровід, наприклад в селі або на дачі, можна користуватися пральною машинкою автоматом без центрального водопостачання. Для цього існує кілька варіантів - це використовувати свердловину або інші джерела води, встановити ємність під тиском або без нього чи заливати воду з відра через відсік для порошку.
Вам знадобиться
  • - труби;
  • - насосна станція;
  • - додатковий фільтр;
  • - ємність.
Інструкція
1
Щоб підключити пральну машину через свердловину, вам достатньо просто викликати бурильників, провести труби і встановити насос з накопичувальним баком. Ви підключите пральну машину-автомат точно таким же способом, як якби мався центральний водопровід. До свердловині можна підключати посудомийні машини, титани, унітази, душові кабіни. Тобто одна свердловина повністю замінює систему центрального водопроводу . Але існує один мінус. Вся система установки коштує досить дорого і якщо ви не готові нести значні витрати, то використовуйте інші, більш дешеві варіанти.
2
Другий варіант - це підключення машини-автомата від колодязя. Для цього проведіть від колодязя труби, встановіть насосну станцію і підключіть подачу води в пральну машинку. Але перед заливальним шлангом встановіть додатковий механічний або магнітний фільтр, так як вода з колодязя може йти з домішками піску та інших сторонніх часток, що швидко виведе машинку з ладу. Якщо і цей варіант вас не влаштовує, то можна використати інший спосіб.
3
Встановіть ємність вище рівня пральної машини. На один цикл прання достатньо ємності об'ємом 100-150 літрів. Щоб подача води була з напором, що потрібно для більшості моделей сучасних машинок-автоматів, підключіть подачу води в машину через насосну станцію. Якщо підключати насос ви не плануєте, встановлюйте машинку без контролю часу затоки води. Їй не потрібно великий тиск, і вона буде нормально працювати без напору.
4
І останній варіант - це заливати воду через відсік для порошку, але в цьому випадку можна підключити машинку з нижнім вимірюванням рівня води в баку. Якщо стоїть верхній рівень контролю, то такий спосіб не підійде, так як машинка буде постійно збивати програму і вийде з ладу.
Сучасні пральні машини- автомати коштують недешево, до того ж, їх власникам доводиться платити за доставку і установку. Втім, на останньому пункті цілком можна заощадити, підключивши машинку самостійно.
Вам знадобиться
  • пральна машина, яку ви збираєтеся підключити, комплектуючі, сифон, розгалужувач води.
Інструкція
1
Помістіть пральну машину на те місце, де ви будете її підключати і зніміть болти.
2
Зберіть і встановіть сифон. Зробити це досить просто, оскільки до всього сучасному обладнанню як імпортного, так і вітчизняного виробництва додаються докладні інструкції. Вам знадобиться сифон зі спеціальним відводом для пральної машини.
3
В розгалужувач води вставте прокладку, потім встановіть його між гнучким шлангом, який йде до змішувача і трубою з холодною водою. Перед тим як встановлювати розгалужувач, обов'язково перекрийте воду.
4
Відкрийте основний кран, щоб переконатися у відсутності течі. Якщо текти все ж є, трохи підтягніть гайку шланга або разветвителя.
5
Прикрутите до відведення шланг, призначений для забору води, який йде від пральної машини.
6
Відрегулюйте висоту зливного шланга. Він повинен знаходитися на висоті як мінімум 80 сантиметрів від підлоги.
7
Відрегулюйте положення пральної машини. Для цього на її поверхню покладіть рівень і підкручувати ніжки машини. Потім поверніть рівень перпендикулярно, повторіть настройку.
8
Покладіть в пральну машину стару футболку або будь-яку іншу непотрібну річ. Проведіть прання на найгарячішою програмі, щоб автомат промив свої нутрощі.
Зверніть увагу
Площа, на якій ви будете розміщувати пральну машину, а також ніжки автомата повинні бути сухими, щоб машина не ковзала при віджиманні. На м'якому статевому покритті встановлювати машину не рекомендується, так як під час віджиму зазвичай відбувається вібрація.
Корисна порада
Пральну машину бажано встановити в кутку приміщення - саме там найбільша стійкість підлоги.