Як поміняти сантехніку.

Установка сантехніки є важким завданням навіть для тих, хто досвідчений у обслуговуванні водопровідних систем і слюсарній справі. Іноді можуть виникнути різні проблеми зі зливними трубами та іншими предметами екстер'єру ванної та туалету. Щоб виконати подальші роботи, вам знадобиться кілька основних інструментів для ремонту і кілька зайвих годин вільного часу.
Вам знадобиться
  • - Необхідні прилади для установки;
  • - викрутка;
  • - плоскогубці;
  • - ізоляційна стрічка;
  • - запасні клапани.
Інструкція
1
Вимкніть подачу води перш, ніж ви будете робити ремонт або монтажні роботи. Це можна зробити закриттям клапана відключення води в туалеті, або можна використовувати загальний клапан і відключити всю воду в вашому домі. Якщо вам необхідно замінити протікає кран, тоді важливо упевнитися, що вода абсолютно не заважатиме.
2
Отсоедините акуратно труби, використовуючи викрутку або плоскогубці, і досліджуйте їх на можливі проблеми. Вони можуть виглядати зношеними, а коли виникнуть проблеми, буде вже занадто пізно з'ясовувати їх причину.
3
Переконайтеся, що відсутні будь-які протечки. Це основне джерело проблем для всіх сантехнічних пристроїв. Упевніться, що монтаж всіх труб здійснено правильно. Можна використовувати щітку, щоб вичистити внутрішню поверхню труб, потім перевірити, чи не продірявилися вони, і чи немає перешкод всередині, що заважають правильній подачі води або викликають протікання.
4
Проведіть установку необхідних пристроїв, керуючись супутньої їм інструкцією. Перевірте систему подачі води. Слід також упевнитися, що всі крани функціонують належним чином. Якщо з них постійно капає, то їх необхідно зняти і перевірити. Застосуйте ізоляційну стрічку на місцях стиків, щоб домогтися міцності всіх систем.
5
Переконайтеся, що всі пристрої працюють належним чином перш, ніж закінчити роботу. Якщо ви поставили нові труби, обов'язково перевірте клапани і з'ясуйте, чи не потрібна їх заміна. Ще раз перевірте систему на витоки і температуру води в трубах. Якщо вас відвідують сумніви, краще викликати спеціалізовану компанію або водопровідника.
Корисна порада
Запитайте у постачальника умови гарантії та обслуговування системи. Спостерігайте за роботою сантехніки протягом декількох днів, щоб упевнитися, що будь-які проблеми відсутні.
З часом сталеві труби приходять в непридатність. Внутрішня стінка роз'їдається іржею, утворюються свищі. Розуміти, що такі труби підлягають монтажу. Величезною популярністю на будівельному ринку користуються пластикові (поліпропіленові труби ). Вони вважаються дуже надійними, система монтажу проста і доступна кожному. З чого ж почати заміну труб?
Вам знадобиться
  • Дриль, перфоратор, болгарка, вимірювальний інструмент, поліпропіленові труби, муфти з внутрішньої і зовнішньої різьбою, трійники, паяльник, ножик для різання, зачищення, мішки для будівельного сміття
Інструкція
1
Якщо у вас немає вхідного крана, то необхідно викликати сантехніка для його установки. Як тільки кран встановлений і перекрито водопостачання, можна приступати. Природно починати необхідно з демонтажу старої конструкції. Для спрощення даної задачі скористайтеся болгаркою, дотримуючись усіх правил техніки безпеки. Якщо ви вирішите заховати майбутні труби в стіні, то доведеться попрацювати перфоратором з прямим долотом.
2
Складіть схему вашого майбутнього водогону. Визначтеся з точним розміщенням кранів, лічильників, виконайте завмер довжини конструкції, підрахуйте кількість беруть участь з'єднувальних елементів. Поліпропіленові труби нарізають на необхідні відрізки за допомогою спеціального ножа. З виконання всіх перерахованих вище дій можна приступати до пайки фрагментів конструкції.
3
Поліпропіленові труби з'єднуються шляхом нагрівання, використовують для цих цілей спеціальний паяльник. Пайка здійснюється невеликими ланками, відрізок за відрізком. Після завершення пайки труб, встановіть змішувач, фільтри очистки, вимірювальні прилади та інші передбачені проектом елементи.
4
Після того як вся конструкція водопроводу зібрана, необхідно перевірити її на працездатність і герметичність з'єднань. Для початку відкрийте вхідний кран, а потім кран змішувача. Як правило, з'єднання виходять надійними і хвилювань з приводу течі не повинно бути місця.
Корисна порада
Для гарячої води найкраще використовувати армовані поліпропіленові труби, які необхідно зачищати від фольги перед пайкою.