Як прочистити фільтр в пральній машині.

Автоматичні пральні машини щільно увійшли в побут і стали незамінним помічником практично в кожному будинку. Але дана техніка вимагає постійного догляду. Частою причиною виходу пральної машини з ладу, може стати звичайне забруднення водяного фільтра , чистка якого під силу кожному власнику машинки.
Інструкція
1
Насамперед варто переконатися в тому, що причина саме в забита сітка. Дуже часто після прання можна виявити в злилася воді різноманітний сміття: нитки, шпильки, волосся, монетки та інші сторонні деталі побуту. Тому, рекомендовано періодично очищати фільтр від всієї цієї нечисті. Щоб знайти місце знаходження фільтра у вашій пральній машині, необхідно зазирнути в інструкцію з експлуатації. В основному він знаходиться на нижній частині зовнішньої сторони панелі машинки, під пластиковою фальшпанелью.
2
Вимкніть пральну машину від електромережі та подачі води, це допоможе вам уникнути небажаних наслідків. Почекайте хвилин 15-20, за цей час всі вузли, що знаходяться в техніці, повністю знеструмлять. Від'єднаний зливний шланг від каналізації опустіть в глибокий таз, бажано якомога нижче, щоб злити всю решту в ньому воду.
3
На пластиковій фальшпанели, за якою знаходиться фільтр, є невелика виїмка, завдяки якій, можна легко відкрити панель. Потягніть її на себе і акуратно вийміть з пазів, намагайтеся робити це обережно, щоб не зламати кріпильні елементи. Під пластиковою панеллю ви виявите кришку фільтра , вона має круглу форму, яку легко обхопити пальцями і відкрутити.
4
Так як в фільтрі знаходяться залишки води, перед тим як відкрутити кришку фільтра , постеліть статеву ганчірку. Зафіксуйте її таким чином, щоб вода не змогла витекти під пральну машину.
5
Відкрутіть кришку фільтра машини проти годинникової стрілки. Огляньте отвір фільтра і витягніть сторонній сміття та предмети, що знаходяться в ньому після прання. Після цього протріть отвір жорсткої стороною кухонної губки або спеціальної щітки, очистивши його від вапняного нальоту і залишків порошку.
6
От і все, залишилося закрутити кришку фільтра за годинниковою стрілкою і зафіксувати пластикову панель. Підключіть електрику і зливний шланг на місце, включите подачу холодної води.
7
Чистіть фільтр пральної машини не рідше одного разу на три місяці, тоді ваша помічниця прослужить вам довгий час.