Як зробити штучний камін.

Холодним зимовим вечором, буває, хочеться посидіти у каміна , подивитися на вогонь, помріяти. Але далеко не кожен має таку можливість. Будівництво каміна дуже складне і дороге задоволення, практично неможливе в міській квартирі. Тут і може прийти на допомогу декоративний камін.
Інструкція
1
• Зробіть з гіпсокартону короб шириною 130см, висотою 120см, глибиною 30см. Задню і нижню стінки робити не треба. Гіпсокартон розріжте ножівкою або гострим ножем. Деталі склейте між собою монтажним клеєм. Виріжте на лицьовій стороні короби топковий отвір, тієї форми, яку ви надаєте перевагу.
2
• Склейте ще один короб шириною 120см, висотою 110см, глибиною 30см. З'єднайте короба між собою, так, щоб вийшла задня стінка каміна , склейте монтажним клеєм. Внутрішню частину каміна краще заздалегідь обклеїти шпалерами з малюнком «під цеглу», або пофарбувати білою вододисперсійної фарбою.
3
• Зберіть з гіпсокартону фундамент для майбутнього каміна , шириною 150см, висотою 20см, шириною 40см. Встановіть фундамент біля стіни, для міцності конструкції приклейте його до підлоги.
4
• Змастіть підставу каміна клеєм і щільно притисніть його до фундаменту. Зверху прикріпіть, вирізану з гіпсокартону камінну дошку, розміром 150см/40см.
5
• Заміряйте відстань від камінної дошки до стелі, це буде висота димоходу. Підстава димоходу робіть 15см/80см. Обов'язково приклейте димар до каміна і до стіни, по всій висоті, інакше конструкція може впасти.
6
• Візьміть декоративний стельовий плінтус. Обклейте їм топковий отвір і підстава у камінній полиці. Підстава камінної полиці краще обклеювати східчасто, плінтусами різної ширини, щоб вийшов плавний перехід. Усередині каміна помістіть електричний світильник, що імітує палаючий вогонь. Готовий камін можна пофарбувати вододисперсійної фарбою, обклеїти шпалерами з малюнком «під цеглу» або «під плитку», можна обклеїти пенопластовой плиткою. На камінній полиці можна розташувати свічники, статуетки. Стіну, біля якої розташовується камін, декорують так, щоб підходила каміну по стилю. Як підкаже ваша фантазія.
Камін зазвичай не передбачається при будівництві будинку або котеджу, але все ж споживчі опитування серед покупців житла показують, що більшість людей бажають мати його в своєму житлі і готові доплатити за це.
Інструкція
1
Для установки каміна необхідно дотримуватися ряду кроків, багато з яких залежать від типу каміна, який потрібно встановити, вимог місцевої влади і нинішньої структурі вашого будинку. Етапи, необхідні для правильної установки каміна, включають отримання відповідних дозволів на будівництво каміна, вставку камінного блоку і самого каміна. Деякі досвідчені або відчайдушні домовласники можуть зайнятися цим проектом самостійно, більшість експертів радять скористатися послугами професіоналів при установці каміна.
2
Насамперед треба вирішити, який тип каміна потрібен в будинку. Більшість людей вибирають відкритий деревний або газовий камін. З точки зору будівництва газовий камін найпростіший варіант, так як він не вимагає конструкції труби і димоходу. Якщо планується поставити камін в будинок в першу чергу для обігріву, то газовий камін ідеально підходить, оскільки володіє кращою тепловіддачею в порівнянні з дров'яним, і від нього не буде відходів начебто золи і вугілля.
3
Після того як тип каміна визначений, потрібно проконсультуватися з місцевими органами управління житлово-комунальним господарством, щоб дізнатися чи потрібне вам дозвіл на будівництво і установку каміна. Іноді такі дозвіл вимагають будівельники від власників, і доводиться чекати кілька тижнів або місяців. Крім того, потрібно проконсультуватися зі страховою компанією, щоб переконається, що договір охоплює установку каміна, якщо щось піде не так.
4
По-третє, ви повинні ознайомитися з планом будинку. Якщо димоходу ще немає, потрібно найняти когось для його установки. Це іноді дуже дорогий захід, і в такому випадку краще схилитися до вибору саме газового каміна, для якого не потрібно димар.
5
Наступним кроком буде встановлення самого каміна в стіну. Якщо камін дров'яної, то потрібно встановлювати його біля основи димової труби. Якщо це газовий камін, необхідно переконатися в тому, що він буде мати безпечний і ефективний доступ до газу.
6
До кожного каміну зазвичай йдуть різні інструкції по установці, керівництву та порадами. Важливо дотримуватися цих приписів, щоб правильно встановити камін.
7
Останнім кроком буде встановлення камінної плити. Більшість камінів вже мають її в якості невід'ємної частини готового декору. Вони можуть бути розробленими відповідно до ваших запитів і пропозиціями.