Як зробити масажне масло. масажне масло будинку.

Проводити сеанси масажу можна з звичайним кремом, але куди ефективніше скористатися спеціальним масажним маслом . Компоненти, що входять до його складу, завдяки масажу проникнуть в більш глибокі шари шкіри і нададуть свій сприятливий вплив на них. А це забезпечить подвійний ефект: масаж принесе користь м'язам тіла, а шкіра збагатиться корисними речовинами. Тим більше, що зробити масажне масло в домашніх умовах зовсім нескладно.
Інструкція
1
Будь-яке масажне масло складається з декількох компонентів. За базу використовуйте будь-яку рослинну олію (оливкова, кунжутне, масло виноградних кісточок, мигдальне, персикове). Другий компонент - активні речовини, що допомагають боротися з різними проблемами. Вони містяться в ефірних маслах, які додають в базу по краплях. Використовувати ефірні масла в чистому вигляді не рекомендується. Вони занадто концентровані і насичені.
2
Належить масажного масла може бути кілька видів ефірних масел. В процесі приготування спочатку змішуйте між собою ефірні масла. Потім додавайте базове масло. Вливайте його повільно і невеликими порціями, ретельно перемішуючи склад дерев'яною паличкою. Не використовуйте масло, термін придатності якого закінчується або вже закінчився.
3
Готове масажне масло зберігайте в прохолодному темному місці, а найкраще - в холодильнику. По можливості, підберіть пляшечку з темного скла. Не використовуйте масло, якщо з'явився неприємний прогірклий запах. В середньому термін зберігання масажного масла при дотриманні світлового та температурного режиму становить місяць.
4
Рецептів з виготовлення масажного масла безліч, так як крім загального позитивного впливу, кожне ефірне масло надає свою «індивідуальне» вплив на шкіру. Так, наприклад, для боротьби з целюлітом добре підходять масла з екстрактами цитрусових рослин: мандарин, грейпфрут, апельсин. Також застосовується масло розмарину, що надає потужний дренуючих ефект. Справитися з розтяжками допомагають масла лимона, лаванди, неролі, вербени, м'яти, рожеве масло. Підберіть той рецепт, який необхідний для вирішення саме ваших проблем.
5
Готові масажні масла можна придбати в магазинах з косметичною, екзотичної або східної продукцією, аптеках, інтернет-магазинах. Масажні масла можуть бути не тільки в рідкому стані у флаконах, але і у вигляді плиток. Перед використанням масажні плитки необхідно трохи розтопити, потримавши в теплих руках.