Як видалити чорну цвіль.

Цвіль утворюють спори грибків, яких починають розростатися за сприятливих умов. Чорна цвіль - це тривалий розростання спор, які глибоко впроваджуються в усі поверхні. Явище це дуже небезпечне, так як повітря в квартирі насичується спорами, що викликає астму, алергічні реакції і суттєво послаблює імунну систему людини, особливо маленьких дітей. Цвіль слід негайно усунути.
Вам знадобиться
  • - хлорвміщуючі засобу;
  • - щітка;
  • - антисептик;
  • - тепловий вентилятор;
  • - додаткова система вентиляції.
Інструкція
1
Якщо в приміщення цвіль з'явилася давно і стрімко поширюється по всіх поверхнях, значить, у вас погано обладнана вентиляція і підвищена вологість повітря. Перш, ніж боротися з цвіллю, встановіть додаткову систему вентиляції або прочистите шахту вже наявної. Всі труби, на яких утворюється конденсат, ізолюйте від стін за допомогою гідроізоляції. Попередньо нанесіть на труби захисну антисептичну грунтовку і проведіть нове фарбування. Це допоможе вбити спори цвілі, які напевно присутні і на трубах.
2
Якщо цвіль вразила великі площі і поверхні, то просто видалити її не вдасться. Вам доведеться зняти весь верхній шар штукатурки і оздоблювальних матеріалів, провести антисептичну обробку поверхонь спеціальними засобами, що запобігають утворенню цвілі. Вони широко представлені в будівельних супермаркетах. І тільки після цього провести обробку приміщення новими матеріалами.
3
Після ремонту ретельно провітрюйте приміщення і встановлюйте додаткові прилади для просушування. В якості додаткових приладів ви можете встановити радіатори опалення або просушувати поверхні за допомогою теплового вентилятора. Робити це потрібно систематично.
4
Якщо цвіль вразила невеликі ділянки приміщення, то її можна просто змити, обробити поверхні антисептиком і ретельно просушити.
5
Для обробки розведіть в 7 літрах теплої води столову ложку густого хлорсодержащего кошти, умочуйте в розчин щітку, наносите на неї додатково кілька крапель хлорсодержащего кошти і промивайте уражені поверхні. Після миття направте на стіни теплової вентилятор, щоб просушити помиті поверхні. Потім нанесіть за допомогою кисті антисептичний розчин, що запобігає появі цвілі, і знову все ретельно просушіть.
6
Дані заходи допоможуть видалити цвіль, але якщо ви не будете систематично провітрювати і просушувати приміщення, то вони допоможуть на короткий проміжок часу.