Як позбутися запаху диму.

Якщо ви забули вимкнути праску чи залишили сковороду з їжею на плиті, то приготуйте себе до того, що неприємний запах ще довго буде стояти в приміщенні. Він з легкістю вбирається в будь-які тканини, одяг, меблі і навіть в шпалери. Однак не варто впадати у відчай, за допомогою наступних способів ви зможете позбутися від запаху диму в приміщенні.
Інструкція
1
Спершу необхідно якомога ширше відкрити всі вікна в квартирі, таким чином ви позбавитеся від видимого диму, який вкрай шкідливий для легенів людини. Крім того, такий захід допоможе вам позбавитися від основної маси запаху гару, щоб її менше вбралося в різноманітні матеріали і предмети в приміщенні. Намагайтеся частіше провітрювати квартиру. Ні в якому разі не користуйтеся освіжувачі повітря, суміш даного засобу і гару стане ще неприємніше. Якщо в будинку встановлений кондиціонер або очищувач повітря, то потрібно навпаки закрити всі вікна і включити прилади.
2
Найкраще викинути всі речі, які постраждали від вогню і не підлягають відновленню, інакше позбутися запаху гару буде ще складніше, адже такі предмети є постійним розповсюджувачем диму . Вимиті або відремонтовані речі потрібно провітрити, для цього ви можете покласти їх на балкон або лоджію.
3
Потім в приміщенні необхідно розставити декілька ємностей з солоною водою. Цей спосіб здавна використовувався для усунення уїдливих запахів.
4
Крім того, можна розвісити по квартирі кілька вологих простирадл: волога буде вбирати всі неприємні запахи. Висохлу простирадло бажано викинути, користуватися їй ви вже не зможете. Якщо запах диму ще не зник, то таку процедуру слід повторити 3-4 рази.
5
Також мелений кави допоможе вам усунути запах диму в приміщенні: розставте кілька блюдець з кавою по квартирі, він відмінно вбирає неприємні запахи.
6
Наступним кроком буде ретельне прибирання приміщення, миття підлоги, стін, стелі, меблів, дверей. Якщо у вас є пароочиститель, то їм варто скористатися, він дозволить вам дістатися до важкодоступних місць і значно полегшить прибирання. При митті бажано додати у воду трохи оцту.
7
Терміново прополощіть весь одяг, яка не була захована в шафах. Килими також необхідно почистити, після збирання рекомендується ще раз провітрити всі тканини.