Як вибрати нагрівач.

В умовах того, що на більшій частині країни гаряча вода відсутня у літній період в кращому випадку три тижні і довше, придбання нагрівача води є не розкішшю, а необхідністю. Перед тим як вибрати нагрівач , необхідно дізнатися основні характеристики пропонованих магазинами моделей.
Інструкція
1
Нагрівачі води за своїм типом поділяються на накопичувальні і проточні. Вибираючи проточний водо нагрівач , будьте готові до того, що через високий споживання ним електроенергії апарат бажано підключати тільки до справної електропроводці, інакше великий ризик короткого замикання. Так як швидкість нагріву води напряму залежить від її напору, проточний нагрівач не зможе створити підвищеного комфорту при прийманні душу. У багатоповерхових будинках зі слабким напором води експлуатація проточного нагрівача може бути неможливою в принципі. Зручний такий нагрівач для використання на кухні. Серед переваг можна відзначити простоту установки, компактні розміри і низьку вартість.
2
Переваги накопичувального обігрівача в тому, що він дозволяє постійно мати під рукою досить велика кількість гарячої води, яке залежить від обсягу бака водонагрівача. Тепло бойлер зберігає протягом тривалого часу. Якщо сім'я велика, здобувайте водо нагрівач об'ємом не менше 100 літрів, інакше приймати душ доведеться з певним тимчасовим інтервалом. Одній людині, щоб комфортно прийняти душ, вистачить і 50-літрового бака. Обсяг водонагрівача впливає і на його вартість. Універсальних рекомендацій про те, який нагрівач вибрати, просто не існує. Однак накопичувальні обігрівачі, бак яких всередині виконаний з нержавіючої сталі, прослужать довше, ніж апарати зі звичайного металу, підданого корозії.
3
Недолік накопичувальних водонагрівачів в тому, що вони займають досить багато місця, а для їх підключення потрібні певні навички або допомога фахівців. Тому, перед тим як вибрати нагрівач води накопичувального типу, заздалегідь визначитеся зі способом установки і підключенням.