Як очистити пластикові вікна. кошти від павуків за вікном.

Після заміни старих вікон на нові пластикові, не варто забувати про належному догляді і своєчасній очистці. Існує цілий ряд правил експлуатації та рекомендацій по догляду за вікнами з металопластику, але вони досить прості і не вимагають особливих зусиль. Приділіть їм необхідну увагу, і вони прослужать вам не один десяток років.
Вам знадобиться
  • - Мильний розчин або спеціальний засіб для миття пластикових вікон,
  • - лляна ганчірка,
  • - м'яка серветка,
  • - скребок для очищення керамічних.
Інструкція
1
Почати піклуватися про пластикові вікна необхідно відразу ж після їх установки. Захисну плівку необхідно зняти одразу ж після завершення всіх монтажних робіт, ні в якому разі не залишайте. До складу плівки входить спеціальне клейкі речовини, яке схильне негативному впливу сонячних променів. Якщо ж ви не зняли плівку вчасно, згодом зняти її буде не так вже й просто, як вам здається.
2
Розм'якшіть плівку за допомогою будівельного фена або скористайтеся спеціальним скребком для очищення варильних виробів і керамічних плит. Підчепите краєм скребка плівку і від'єднуйте невеликими шматочками від пластику. Залишилося помити рами теплим мильним розчином або засобом для очищення пластикових профілів. Використовуйте лляну ганчірочку, розітріть розчин по всій поверхні вікна і почекайте до повного висихання. Утворену мильну плівку видаліть вологою серветкою. Після цього протріть все ущільнювачі вологою ганчіркою, а потім сухою.
3
Для чистки пластикових рам можна використовувати спеціальні засоби для догляду за пластиком або звичайний мильний розчин. Не варто застосовувати чистячі засоби з вмістом розчинників, кислот, ацетону і абразивних речовин. Спеціальні чистячі і миючі засоби можна придбати в компанії з продажу пластикових вікон. Нанесіть мильний розчин на поверхню рами вікна м'якою серветкою, після чого змийте теплою водою і витріть насухо. Не допускайте нанесення подряпин і ударів на ПВХ.
4
Завдяки гладкій поверхні, пластикові вікна досить легко миються. Для очищення віконного профілю досить теплої води і миючих засобів. Ні в якому разі не використовуйте порошкові і чистячі шліфуючі кошти, інакше поверхня вікна стане шорсткою. Маркування, яку поставили під час виготовлення вікна - фломастером або ручкою можна видалити за допомогою того ж засоби для миття посуду. Забороняється використання нітросоставов і бензину.
Захисна плівка оберігає ваші вікна від пилу і подряпин при транспортуванні і під час монтажу. За закінченні оздоблювальних робіт плівку слід видалити, так як її вигляд не естетичний і, до того ж, під впливом променів сонця вона перетворюється в шар бруду, який важко змити з пластикового профілю.
Вам знадобиться
  • - монтажний або канцелярський ніж зі свіжим лезом;
  • - скребок для очищення склокерамічних плит і варильних виробів;
  • - будівельний фен;
  • - мильний розчин або спеціальний засіб для очищення пластикового профілю
Інструкція
1
Акуратно, не залишаючи подряпин на пластику, неглибоко подрежьте плівку ножем. Зніміть захисну плівку з пластикового профілю, як з внутрішньої, так і з зовнішнього боку.
2
Якщо плівка не знімається або рветься дрібними шматочками, розм'якшите її будівельним феном і скористайтеся спеціальним скребком для очищення склокерамічних плит і варильних виробів. Підчіплює скребком плівку за краї і маленькими шматочками від'єднуйте її від пластику. Застосування скребка істотно зменшує вірогідність пошкодження пластика.
3
Відмийте залишки клею за допомогою мильного розчину або спеціального засобу для очищення пластикового профілю. Для миття вікна краще використовувати лляну ганчірочку. Мильний розчин розітріть по всьому вікну і почекайте, поки вікно висохне. На вікні утворюється мильна скоринка, яку можна зняти за допомогою вологої або сухої серветки. Протріть гумові ущільнювачі спочатку вологою, потім - сухою ганчіркою. Замки і петлі вікна мити не потрібно.
4
Якщо ви живете у висотному будинку, буде більш благаразумним, якщо ви видалите плівку з зовнішнього боку рами заздалегідь. Це необходмо зробити для вашої безпеки, щоб потім не ризикувати своїм життям, висувався з вікна на високому поверсі.
Зверніть увагу
В процесі миття вікна уникайте використання розчинників і порошкових засобів для очищення пластикового профілю і гумових ущільнювачів. Профіль після їх використання стає шорстким і змінює колір.
Корисна порада
Для того щоб пластикові вікна прослужили вам довше: - рухливі елементи фурнітури змащуйте засобами, що не містять смоли; - щодня провітрюйте приміщення тривалістю не менше 15 хвилин; - 2 рази на рік чистіть від бруду і пилу гумові ущільнювачі; - оберігайте вікна від механічних пошкоджень