Як поливати бонсай.

Бонсай - це маленьке карликова рослина, яке прикрасить собою будь-яке приміщення. Для того, щоб воно довго радувало своїм зовнішнім виглядом, необхідно знати тонкощі поливу даної культури.
Інструкція
1
Перед тим, як поливати бонсай, перевірте сухість ґрунту. Далеко не завжди пухкий верхній шар свідчить про те, що всередині горщика земля також просохла після останнього поливу. Для цього занурте одну фалангу пальця вглиб горщика. Якщо земля розсипається під руками, то рослина потребує поливу. В тому випадку, коли відчувається вологість ґрунту, почекайте з водою, щоб не допустити загнивання кореневої системи.
2
Поливайте рослину так часто, як воно потребуватиме рідини. У жарку пору року полив бонсая здійснюється частіше, 2-3 рази на тиждень. Взимку досить одного разу в 7 днів. Якщо мікроклімат в приміщенні дуже сухий, то грунт буде висихати швидше. В цьому випадку збільште число поливів.
3
Догляд за бонсаем припускає два варіанти поливу. Можете лити воду на верхню частину ґрунту з лійки, при цьому стежите за тим, щоб на дні горщика рослини був хороший дренаж. Тільки так вода не буде застоюватися в горщику. Проливайте грунт рівномірно у всіх ділянках горщика. Також можете занурити горщик в ємність з водою хвилин на 15-20. В цьому випадку харчування здійснюватиметься безпосередньо через кореневу систему і бонсай візьме собі рівно стільки рідини, скільки йому на даний момент потрібно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=W1C4YZ97Pt8
Зверніть увагу
Багато квітникарі побоюються, що пожовтіння листя рослини пов'язано з пересиханням ґрунту. На практиці може виявитися, що це обумовлено акліматизацією знову придбаного деревця або тим фактом, що його не влаштовують кліматичні умови, в яких він росте. Тому не поспішайте збільшувати кількість поливів.
Корисна порада
Для поливу використовуйте воду кімнатної температури, яка стояла у відкритому посуді не менше доби. В цьому випадку з неї вивітрюються ті речовини, за допомогою яких очищається водопровідна вода. Ще краще поливати рослину попередньо відфільтрованої водою. Так вона стає більш м'якою.