Як підібрати жалюзі.

На даний момент досить поширеним елементом інтер'єру виступають жалюзі . У них досить багато різних достоїнств: не відбувається вигоряння, вони не мнуться і досить універсальні. Врахуйте, під кожен конкретний інтер'єр потрібно підбирати певні типи жалюзі .
Інструкція
1
Виробник пропонує споживачеві найрізноманітніші види жалюзі , відмінностями яких є матеріал, спосіб відкриття і кольорова палітра. Також жалюзі розділяються по типу управління. Існують автоматичні і механічні види. Також варто сказати про рулонних жалюзі . Їх зазвичай називають роликовими шторами. Особливу увагу варто приділити фурнітурі, а саме, якості бігунків. Перед тим, як купувати жалюзі в спеціалізованому магазині, обов'язково зверніть увагу на якість розсувних механізмів. Вони повинні правильно і злагоджено функціонувати.
2
Тепер можна переходити до вибору матеріалу. Вертикальні жалюзі зазвичай виконують з поліестеру, бамбука, дерева та алюмінію. Варто відзначити, певні види приміщень мають особливі вимоги з безпеки, які пред'являються до жалюзі . Наприклад, для кухні найкраще підходять жалюзі з тканини, яка має гарну стійкість до займання. Вона також не повинна виділяти шкідливих речовин. В офісному приміщенні добре виглядають пластикові жалюзі . Також вони відмінно підходять для заскленій лоджії і балкона.
3
Існують на ринку і дерев'яні жалюзі . Врахуйте, таке задоволення коштує пристойних грошей. Їх можуть дозволити собі добре забезпечені люди. Жалюзі з природного матеріалу чудово виглядати в заміських котеджах, в руководительских кабінеті. За ними досить просто доглядати. Чистку можна виконувати за допомогою пилососа.
4
Найдорожчим матеріалом, який використовується для виготовлення жалюзі , є бамбук. Набувають такі жалюзі зазвичай любителі екзотичних модних тенденцій. Вони добре підходять для оформлення ексклюзивного інтер'єру. Ну і нарешті, ще один вид - алюмінієві жалюзі . Зазвичай їх покривають кольоровими емалями. Підходять вони практично до будь-якому приміщенню.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Y4ZRXM94YuU