Як побудувати двосхилий дах.

Конструкція двосхилим даху набагато складніше, ніж конструкція односхилої. Справа в тому, що вона має на увазі кроквяну систему покрівлі. Однак таку покрівлю можна зробити самостійно. Необхідно тільки мати хороший інструмент і матеріали.
Інструкція
1
Будь-яка двоскатний дах складається з системи крокв, обрешітки, гідроізоляції, а також покрівлі. Для початку потрібно приділити велику увагу типу обрешітки. Тип її безпосередньо залежить від використовуваної покрівлі. Приміром, для металочерепиці добре підходить розряджена обрешетка, а для бітумної черепиці - суцільна, яка має мінімальні зазори.
2
Зробити кроквяну систему двосхилим даху досить просто. По периметру стін гаража необхідно укласти мауерлат, як його може бути використаний звичайний дерев'яний брус, який має необхідне перетин, наприклад, 150х150 міліметрів. Кріпити мауерлат до стіни найкраще арматурою з нарізаною різьбою. Таким способом кріпиться одна сторона. Іншу сторону необхідно закладати в стіну приблизно на метр. Іншими словами, арматура повинна бути забетонована в стіні на метр.
3
Мауерлат повинен бути надійно закріплений, оскільки саме на нього будуть спиратися крокви, а, відповідно, і вся конструкція даху. Можна між стіною і мауерлат укласти гідроізоляцію, наприклад, руберойд. Крокви повинна бути закріплені до мауерлату під необхідним ухилом. Їх надійно прикручують шурупами. Стоп можуть бути виконані з бруса 100х50 міліметрів. З'єднати крокви можна між собою розтяжками.
4
У верхній частині має бути встановлений коник. Зробити його можна з двох брусків. Остаточний монтаж коника можна виконувати тільки після проведення гідроізоляції. Якщо ширина опор крокв більше семи метрів, то необхідно застосувати конструкцію з похилими кроквами. Відзначимо, вона набагато складніше, ніж конструкція висячих крокв, так як будуть потрібні додаткові проміжні опори і додатковий коник. Встановлюються вони аналогічно. Будьте уважні при монтажі конструкцій.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=mQsPRexN_yk