Як побудувати невеликий будиночок.

Якщо ви хочете побудувати невеликий будиночок , то можете використовувати в якості будівельного матеріалу саман. Будиночок з нього буде теплим і надійним. Саманна цегла - це будівельний матеріал, до складу якого входить глина і солома, розбавлена водою.
Інструкція
1
Для початку потрібно зайнятися приготуванням суміші. Врахуйте, даний процес дуже трудомісткий. Необхідно викопати в землі яму. Розміри її повністю залежать від ваших можливостей, тобто від того, яка кількість робочих буде присутній. Рекомендована глибина - 30 сантиметрів. Справа в тому, що якщо робити яму глибше, то змішувати суміш буде набагато важче. На її дно найкраще укласти поліетиленову плівку або ж брезент. В іншому випадку буде відбуватися прилипання суміші до грунту. Отримати суміш можна самими різними підручними засобами. Найкраще знайти стару бетономішалку. Це пристосування може полегшити вашу працю.
2
Для приготування саману необхідна глина, яка використовується при кладці цегли для димоходів. Також знадобиться річковий пісок, солома і вода. Глину потрібно перед початком всіх робіт замочити у воді. Робити це можна в тій ямі, яку викопали. Головне, дотримуйте пропорції глини і піску. Вміст глини в суміші не повинна перевищувати 20 відсотків.
3
Потім можна переходити до формування блоків з готового саману. Зробіть їх необхідного розміру. Тепер можна переходити до самого процесу кладки. Товщина стін повинна бути ретельно підібрана. Цей момент повністю залежить від мети споруди. Головне правило - блоки повинні бути ширше біля основи. Якщо ви займаєтеся будівництвом будинку, то ширину підстави потрібно робити більше 25 сантиметрів. У процесі кладки ширину блоків можна робити менше. Робиться це для того щоб конструкція мала малу вагу. Однак якщо планується звести будинок висотою близько 3 метрів, то зовсім не обов'язково робити велику ширину підстави. Блоки необхідно робити такої висоти, щоб вони потім не з'їжджали. Довжину можете робити на свій розсуд. При кладці не потрібно додавати цемент. Блоки просто укладаються один на одного.
Якщо вірити енциклопедії, то карти - це просто аркуші паперу для гри. Однак, як показує світова історія, ці аркуші паперу принесли чимало бід і користі, а іноді навіть змінювали людські долі. Карти не тільки азартна гра, а й «тренажер терпіння» - спробуйте побудувати картковий будиночок.
Інструкція
1
Отже, карта являє собою прямокутник з тонкого картону, який має дві великі сторони і дві малі. Щоб побудувати картковий будиночок, необхідна хоча б одна колода з 36 карт. Для початку краще брати пошарпані карти з пом'ятими краями. Вони краще зберігають стійкість. Можна також трохи схитрувати і трохи намочити слиною краю карт, щоб вони злегка склеювалися. Будиночки треба будувати на рівній гладкою і стійкій поверхні.
2
Побудуйте класичний будиночок. Візьміть дві карти, поставте їх на малі ребра на відстані близько 5 см один від одного, нахиліть вершинами до торкання, щоб вийшла буква Л. Таким чином побудуйте ще кілька опорних вершин поруч. Далі покладіть на їх вістря карти плазом таким чином, щоб один кінець карти лежав на одній вершині, а інший кінець - на сусідній. На вийшла майданчику знову побудуйте опорні вершини і т.д.
3
Будиночок з трикутників. Встановіть три карти на великі ребра поруч один з одним, щоб вийшов рівносторонній трикутник. На цю конструкцію укладіть плазом одну або дві карти. На вийшла майданчику знову побудуйте трикутник. Такими трикутниками можна розширити будиночок в різні боки, пристроюючи карту за картою. Будиночок виходить стійким і нагадує трикутні стільники.
4
Стандартний будиночок. Цим способом користуються більшість критичних «архітекторів». Візьміть чотири карти і встановіть їх на малі ребра квадратом таким чином, щоб кожна наступна сторона квадрата починалася від середини ребра карти. Якщо подивитися зверху, то вийти як би чотири Т, з'єднаних один з одним. Це положення карт вважається найбільш стійким і дозволяє збирати досить високі конструкції.
Зверніть увагу
Пристрасними шанувальниками карт в свій час були А.С. Пушкін і Ф.М. Достоєвський. А гра в покер сьогодні вважається спортивною грою, проводяться навіть світові чемпіонати.Возвесті будиночок з карт виявляється не так просто. Треба мати терпіння, акуратність і зосередженість, щоб обережно звести такий будинок. Що вже говорити про Брайана Бергу, який будує цілі хмарочоси, використовуючи по декілька сот тисяч карт за раз.