Як побудувати правильно сарай.

Будівництво будинку або дачі завжди має на увазі наявність різних матеріалів та інструментів, які потрібно десь зберігати. Виходом з ситуації може стати сарай , на зведення якого знадобиться не більше доби. Все, що знадобиться - це сировина для виготовлення і трохи вправності.
Вам знадобиться
  • колоди, бруси, дошки, руберойд, шифер, цвяхи, скоби
Інструкція
1
Приготуйте тонкі колоди 100х100 мм, дві обрізні дошки (товщина першої - 25 мм, друга перетином 150х50 мм). Також знадобиться шифер, руберойд, цвяхи і скоби.
2
Оскільки на будівництво сараю у всіх іде різна кількість часу, необхідно виготовити тимчасові опори з цегли. Це захистить нижню обв'язку від вогкості. На опори укладіть гідроізоляцію.
3
Покладіть тонкі колоди. Виготовте кутове з'єднання і в місцях кріплень прибийте цвяхами.
4
Встановіть стійки. Їх кількість залежить від розміру споруди. Кріпити слід цвяхами або тимчасовими підкосами, навскоси під кутом 45 градусів.
5
На стійки встановіть верхню обв'язку і прибийте цвяхами. При цьому краї верхньої обв'язки з тильного і фронтальної сторони сараю необхідно вивести на 250 мм.
6
Верхню обв'язку накрийте латами. Зверху застелите руберойдом. Прибийте шифер.
7
Візьміть брус 50х50 мм і встановіть його в якості постійних подкосов. Розташовувати їх слід на кутових стійках, по діагоналі. Там, де буде розташовуватися двері, також встановіть стійку. На ній закріпіть ригель. Вийдуть проріз, в який слід помістити дверну коробку.
8
На стійки сараю прибийте дошки. При цьому якщо використовуєте обрізну дошку, прибивайте її щільно. Дошку необрізну при накладанні чергують. Спочатку кладуть скошеним краєм дошки до себе, потім - від себе.
9
Стіни сараю готові. Залишилося обшити їх руберойдом із зовнішнього боку знизу вгору. При цьому верхній край руберойду повинен накладатися на нижній. Подібна обшивка захистить сарай від природних явищ і атмосферних опадів.
10
На тонкі колоди нижньої обв'язки накладіть статеві дошки. Навісьте двері. Встановіть замок.
11
Як бачите побудувати сарай , де можна зберігати різні речі і інструмент, нескладно. Звичайно, його зовнішній вигляд не надто привабливий, але, це й на краще. Злодії навряд чи звернуть на нього увагу, а значить, майно залишиться цілим.