Як надати золоту блиск.

Золоті вироби завжди асоціюються з достатком, величчю і розкішшю. Вони завжди в ціні. Блиск цього металу зачаровує і притягує. Але рано чи пізно будь-яке золотий виріб тьмяніє. Рекомендацій на тему того, як надати золоту блиск, безліч, але насправді, всі вони зводяться тільки до двох способів: чищенні і поліровці.
Інструкція
1
ЧісткаСуть цього способу - видалення з поверхні золотого виробу відкладень жиру і бруду з використанням спеціальних складів або рідин. Даний спосіб досить щадний. Він дозволяє надати золоту блиск, не пошкоджуючи поверхні виробу. Використовуйте пасти, спеціально розроблені для чистки золота, або скористайтеся народними засобами. Розмішайте дві столові ложки солі в? склянки води і опустіть в нього золотий виріб. Золото повинне знаходитися в ньому достатньо довго, тому найлегше залишити в ньому виріб на ніч. Можна залишити на ніч золотий виріб і в розчині нашатирного спирту (1/2 бульбашки) і трехпроцентной перекису водню (повний бульбашка). Після вилучення з розчину промийте виріб водою. Також можна прокип'ятити золото в содовому розчині. Час кипіння має бути невеликим, від сили - кілька хвилин, але і їх вистачає для досягнення ефекту.
2
ПоліровкаВ даному випадку на поверхню золотого виробу виявляється механічний вплив. Залежно від того, який матеріал або засіб застосовується для полірування, спосіб може бути щадним або залишати після обробки мікроскопічні подряпини. Зазвичай для полірування застосовується м'яка тканина. Народні способи полірування золота відомі багатьом. Нанесіть на золото ватяним тампоном зубну пасту або звичайну помаду, натріть поверхню і доведіть її до блиску за допомогою чистої паперової або тканинної серветки. Поліровка зубною щіткою агресивніша, але вона дозволяє швидко очистити від в'їдаються забруднень важкодоступні місця (виїмки і западинки, завитки на прикрасах, простір навколо каменів). Зубну пасту можна замінити зубним порошком, в цьому випадку вплив теж буде більш жорстким, тому чим менше гранули порошку, тим краще.
3
Два в одномСпеціальние серветки, що продаються в ювелірних салонах і відділах, що займаються продажем біжутерії, дозволяють проводити чистку і поліровку золотого виробу одночасно. Чистка відбувається за рахунок того, що серветки просочені спеціальними хімічними складами, а м'яка тканина «збирає» забруднення з поверхні і начищає золото до блиску. Одну серветку можна використовувати кілька разів, але прати її не рекомендується. Простіше купити нову серветку, коштує вона в межах 50 рублів. І, звичайно ж, професійно повернути блиск золоту можуть в ювелірних салонах. У середньому, вартість такої послуги становить близько 100-150 рублів.