Як склеїти стілець. Як склеїти офісне крісло.

Дерев'яний стілець має безліч деталей, які з'єднуються клейовими швами. Шви з часом можуть розійтися. Проблема в тому, що при висиханні дерево буде стискатися. У підсумку, з'єднання розхитуються або ж зовсім розходяться. Старий клей може втрачати свої властивості, що також призведе до поломки стілець а.
Інструкція
1
Найпростіше ремонтувати стілець ья, які мають ніжки, вставлені безпосередньо в сидіння, що складається з однієї товстої дошки. Хитну ніжку необхідно витягти. Після цього потрібно вишкрібати старий клей. Потім на ніжку нанесіть свіжий клей. Ніжка готова. Залишилося тільки добре вставити її назад в сидінні.
2
Набагато складніше ремонтувати стілець ья з царгой під сидінням. Також важко проводити ремонт стілець ьев, які мають поперечини між ніжками. Такі конструкції мають багато шипових з'єднань на клею. Саме тому розбирати стілець потрібно вкрай обережно. Якщо розійшовся тільки один шов, то необхідно в цьому місці зробити тонке отвір. Через нього за допомогою одноразового шприца необхідно впорснути клей. Пошкоджена ділянка буде зроблений.
3
Далі потрібно розібратися, як правильно клеїти ніжки. Старі стілець ья, які виконані з цільного дерева в кінці минулого - початку нашого століття, мають звичайні з'єднання передніх ніжок з сидінням. Вони вставляються шипом в раму під сидінням. Саме така конструкція швидко розхитується і ламається. Навіть якщо ви усунули подібний дефект, то через кілька років доведеться ще раз займатися ремонтом. Будь стілець піддається навантаженню зверху. Його постійно рухають, нахиляють, переставляють, від чого і відбувається розхитування клейових швів. У цій конструкції ніжка є буквально важелем, який може легко роз'єднати клейовий шов. Щоб конструкція знову стала стійкою, необхідно хитається ніжку вийняти з каркаса, а потім приклеїти заново.
4
За допомогою ножа або стамески видаліть старий клей, який знаходиться на верхньому кінці ніжки. Робіть це акуратно, щоб не подряпати дерево. Проблеми зі стілець ьямі можуть виникати через те, що ніжки у них різного розміру. Обов'язково зверніть на це увагу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=bWyWZbTOvcc