Як усунути скрип в в двері.

Якщо двері в квартирі встановлена неправильно, то вона з часом почне скрипіти, тим самим, приносячи незручності вам і вашій родині. Усунути скрип можна легко. Досить правильно відрегулювати двері. Для цього потрібно запастися необхідним інструментом.
Інструкція
1
Найпростіше в петлі двері покласти маленький шматочок м'якого графіту. Через деякий час він перетвориться на чудову мастило. Петлям не буде страшний мороз і спека. Таким способом можна усунути скіп вхідний двері . Також його часто застосовують для хвірток та гаражних дверей.
2
Також ви можете прибити невеликий шматочок шкіри або іншої тканини до двері . Скрип буде усунутий. Справа в тому, що ці матеріали здатних трохи вирівняти двері, якщо вона перекошена. Після цієї операції спробуйте відкрити і закрити двері. Якщо скрип не зник, то причина полягає в петлях. Для того щоб петлі не видавали противний звук, необхідно застосувати машинне масло. Змастіть їм робочу частину петель. Така дія необхідно проводити регулярно. Частота змазувань залежить від якості масла, домішок в ньому і його чистоти. Також ви можете скористатися способом, який був описаний вище, тобто застосувати графіт. Він теж добре допомагає позбавлятися від скрипу.
3
Зустрічаються випадки, коли люди як мастило для петель використовують соняшникову олію. Врахуйте, робити це вкрай не рекомендується. Справа в тому, що даний продукт сильно притягує пил і бруд, що призводить до забруднення петель. Для вирішення проблеми потрібно буде виконати чистку петель. Відзначимо, процес цей досить трудомісткий.
4
Якщо ж дії, описані вище, не допомогли усунути скрип, то необхідно задуматися про заміну петель. В крайньому випадку, доведеться виконати заміну дверного полотна. Саме тому, при установці двері , обов'язково потрібно радитися з професіоналами. Вони дадуть цінні поради, які вам обов'язково знадобляться. Також відзначимо, набувати найкраще якісні петлі. Так як, в більшості випадків, проблеми виникають саме з ними. Не варто на них економити.