Як вибрати сталеву ванну.

В даний час сталеві ванни користуються великою популярністю. Досягнута вона в основному за рахунок невисокої ціни. Проте не потрібно думати, що сталева дешева ванна буде відповідати своїй ціні, тобто не відповідатиме прийнятим стандартам якості. Сталеві ванни зовсім не поступаються своїм побратимам з чавуну або акрилу.
Інструкція
1
Товщина стінок їх зазвичай 3-4 міліметра, а вага - 40 кілограм. Також варто відзначити ще одну перевагу - міцність. При виборі, особливу увагу приділіть товщині стінок. Справа в тому, що тонка сталь піддаватиметься деформації від ваги людини, яка приймає водні процедури. Такий факт буде погано позначатися на її зовнішньому вигляді. Якісна ванна, яка має товщину стінок в 3 міліметри, міцна і надійна. З такого роду стали може бути виконана ванна найрізноманітнішої форми. На експлуатаційні характеристики цей факт не робить впливу. Ванна зі сталі покривається шаром емалі. Іноді, навіть складно відрізнити емалюють ванну ванну з чавуну від сталевої ванни.
2
Зверніть увагу на вартість. Середня ціна сталевий ванни становить 100 доларів. Саме тому вона доступна навіть при обмеженому бюджеті. Однак у сталі є мінуси, які можуть стати для вас перешкодою перед цим придбанням. Варто обов'язково відзначити велику тепловіддачу цього металу. Справа в тому, що набрана вода буде швидко остигати. Також, при заповненні ванни, створюватиметься багато шуму. Для його усунення використовуйте спеціальні гумові прокладки. Якщо дані фактори не вплинули на ваше рішення про покупку саме сталевий ванни, то можна на зекономлені кошти придбати приємні дрібниці для ванної кімнати.
3
У сталевий ванни можуть бути різні габарити і об'єм. Саме тому, зробіть виміри своєї ванної кімнати. Також особливу увагу приділіть фізичним параметрам членів родини. На обсяг ванни можуть впливати не тільки габарити, то і кут нахилу її стін, наявність додаткових елементів у вигляді ручок, підлокітників, а також декоративних виїмок і т.п. Врахуйте, якщо ви вибрали ванну великого обсягу, то витрата води також буде збільшений.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=L_4n4VXMrLU