Як вибрати набір для фондю. Як вибрати фондюшницю.

Кожній господині знайома ситуація, коли раптово прийшли гості, а в холодильнику, крім пари печериць, шматка сиру, пари сосисок і вчорашнього батона, нічого немає. Тут на допомогу прийде ультрамодний нині пристосування, зване набором для приготування фондю. Набір складається з казанка, довгих вилок, пальники які свічки, страви для нарізаних начинок. А щоб не було соромно перед майбутніми гостями і боляче за бездарно витрачені гроші, набір для фондю слід вибирати правильно.
Інструкція
1
Насамперед вирішите, яке фондю ви хотіли б частіше пропонувати своїм гостям. Існує чотири основних типи страви: фондю, для приготування якого використовується бульйон, фондю з киплячим в казанку маслом, шоколадне фондю, сирне фондю .Фондюшніца (какелон) - казанок в складі набору для фондю - буває керамічної, глиняній або металевої. Для шоколадного фондю доцільно вибирати набір з керамічної або глиняної фондю шніцей. Бульйонне, масляне або сирне фондю краще готувати в казанку з металу. Причому метал може бути як сталлю, так і чавуном. Сталевий горщик виглядає естетичніше, зате чавунний практичніше і краще тримає температуру.
2
Придивіться уважно до вилок, що входять в набір для фондю. Вони повинні бути довгими, з захищеними ручками. Для шоколадного або сирного фондю покладається по 1 вилці на людину, для м'ясного - по дві. Одна з них служить для того, щоб опустити шматочок в масло, а друга допомагає зняти його з вилки, щоб не отримати опіку.
3
Для керамічної фондю шніци, призначеної для приготування шоколадного фондю, як джерело тепла підійде свічка. Металевому казанку необхідна пальник. Вибирайте пальник з регулятором температури, оскільки для приготування різних видів фондю необхідна різна температура. Існують і електричні фондю. Але готувати закуски на електриці не настільки романтично, як готувати на вогні.
4
Зверніть увагу на підставку. В оптимальному варіанті вона складається з металевої (рідше дерев'яної) основи для пальника і решітки, на яку ставиться фондю шніца. У дешевих наборах найчастіше зустрічається тільки решітка.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=O1iM8kpmHS8
Корисна порада
Участь в фондю-вечірці можуть приймати не менше двох і не більше 8 осіб. Стіл для вечірки сервірується помітно, але без вишукувань типу кришталевих келихів і бабусиного фарфорового сервізу. До фондю неодмінно слід подавати сіль, перець, хліб, вазочки з закусками і соусами. З напоїв на трапезі будуть найбільш доречні вино, чай, Горгій, бренді. Коли горщик із сирною сумішшю спорожнів, і на дні з'явилася коричнева скоринка, обережно вийміть її і віддайте самому почесному гостю. Це - звичай.
Кожен день зі сторінок журналів і екранів телевізорів буквально просяться до нас у тарілку нові страви. І ось одного разу ви натикаєтеся на рецепт фондю і наважуєтеся його приготувати. Але щоб приготувати це блюдо, вам потрібна фондюшница, яку потрібно спочатку правильно вибрати.
Інструкція
1
Якщо плавити сир або шоколад у звичайній каструлі, то фондю не матиме потрібної консистенції і смаку. Необхідно обзавестися Фондюшниці. Залишилося тільки її вибрати. Фондюшниці бувають двох видів - електричні і ті, в яких використовується відкрите полум'я. Електрична фондюшница дуже зручна тим, що дозволяє досить легко відрегулювати температуру під чашею. Але так само вона має і свій недолік - для роботи їй потрібно електрику.
2
В плані мобільності зручніше фондюшниці з підігрівом за допомогою відкритого вогню. Як паливо можна використовувати спеціалізовані горючі гелі. Але дане відмінність не впливає на якість фондю. Вибір того чи іншого виду залежить тільки від ваших уподобань.
3
Обов'язково потрібно звернути увагу на матеріал, з якого зроблена чаша фондюшниці. Чаші бувають чавунні, керамічні і сталеві. Традиційними є чавунні і сталеві чаші. Вони довговічні і міцні. Більш сучасна і легка керамічна чаша не підходить для приготування сирного фондю. Фондюшницю з керамічної чашею переважніше використовувати для приготування шоколадного фондю. До всього іншого, керамічні чаші відрізняються досить маленькими розмірами. Якщо у вас велика сім'я, то краще вибрати сталеву або чавунну чашу.
4
Більшість рецептів приготування фондю передбачає певну температуру приготування. Наявність у фондюшниці функції терморегуляції буде дуже до речі. Більшість електричних фондюшниці має терморегулятори. У фондюшниці з відкритим полум'ям в пальнику, як правило, є поворотне сопло, яке дозволяє регулювати інтенсивність горіння. Таким чином ви зможете відрегулювати температуру.
5
Варто сказати і про число приладів - вилочок. Стандартна фондюшница має 7 вилочок. Але в деяких наборах для фондю кількість вилочок досягає 20 одиниць, що дуже зручно для великої компанії. Дуже зручно, якщо ручки всіх вилочок різного кольору. Гостям за столом не доведеться плутатися в столових приладах, перепитуючи, де чия вилочка.
6
Багато фондюшниці доповнені соусницю і маленькими тарілочками. Це дуже зручно, так як в рецептах фондю часто зустрічаються рецепти найрізноманітніших соусів, які прекрасно доповнюють і відтіняють смак фондю.Вибірая фондюшницю, враховуйте ці рекомендації. Обрана фондюшница буде довгі роки радувати і дивувати вас смачними стравами.
Зверніть увагу
Будьте обережні при роботі з відкритим вогнем.
Корисна порада
Як паливо для фондюшниці з відкритим полум'ям можна використовувати маленькі плаваючі свічки.