Як задати колір таблиці.

Документи, що містять таблиці , можуть бути створені в різних програмах і, відповідно, збережені у файлах різних форматів. Для збереження таких документів в файлах текстових форматів зручно використовувати широко поширений табличний редактор Microsoft Excel. Створені в ньому таблиці можна зберігати як в файлах його власних форматів (xls, xlsx та ін.), Так і переносити в текстовий редактор Microsoft Word і зберігати у файлах doc, docx та ін.
Інструкція
1
Відкрийте табличний редактор і завантажте в нього файл, що містить таблицю, колір якою треба змінити. Якщо таблиці ще немає, то спочатку введіть всі дані - зміна колір ового оформлення зручніше проводити, маючи вже заповнену таблицю.
2
Виділіть всю таблицю або ту область в ній, колір якої треба змінити, і клацніть виділені комірки правою кнопкою миші. В випав контекстному меню виберіть пункт «Формат ячеек». Таке ж меню з'являється і при натисканні на кнопку «Формат» в групі команд «Осередки» на вкладці «Головна». У кожному разі, вікно з настройками відкриється на вкладці «Кордон».
3
Вибрати найбільш відповідний тип ліній (звичайна, пунктирна, штрих-пунктирна і т.д.) і її ширину в полі «тип лінії». У випадаючому списку під цим полем («колір») підберіть потрібний відтінок для ліній меж, що розділяють комірки. Потім або клацніть одну з піктограм у групі «Все», або мишкою відзначте які саме кордону (нижні, верхні, внутрішні, зовнішні і т.д.) треба оформити лініями з вибраними вами параметрами. Цю процедуру можна повторювати, вибираючи різні параметри - наприклад, для зовнішніх кордонів таблиці одні, для внутрішніх кордонів між осередками - інші.
4
Перейдіть на вкладку «Заливка» і виберіть колір фону таблиці . Клацнувши по кнопці «Способи заливки», ви можете задати один з варіантів градієнтної заливки фону, підібравши колір а, їх кількість і напрям зміни градієнта.
5
Натисніть кнопку «OK», щоб Excel застосував сконструйований вам варіант оформлення до таблиці. Після цього в створену рас колір ку можна вносити зміни - наприклад, виділити першу колонку таблиці , а потім на вкладці «Головна» в групі команд «Шрифт» розкрити список, що випадає на піктограмі «Колір заливки» і задати власний фоновий колір цієї колонки. Те ж саме можна зробити з рядком заголовків.
6
Крім цього способу оформлення таблиці є й інші. Наприклад, виділивши комірки таблиці , ви можете в групі команд «Стилі» на вкладці «Головна» клацнути по кнопці «Стилі комірок» і вибрати один з попередньо встановлених варіантів оформлення.