Як замінити в word слова. Як замінити текст.

При виникненні необхідності змінити в уже набраному тексті якийсь із неодноразово згаданих в ньому термінів, назва чого-небудь або інше багато разів повторюване слово, немає необхідності робити це «вручну». Важко знайти текстовий редактор, який би не вмів самостійно знайти всі входження в текст заданого вами слова , поєднання знаків або фрази, і замінити їх все тим набором літер, який ви вкажете. Текстовий процесор Microsoft Word - не виняток.
Інструкція
1
Запустіть текстовий процесор і завантажте в нього документ, в якому необхідно провести заміну. У стандартний діалог пошуку і відкриття файлу можна потрапити через меню Word або за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL і O (російська літера Щ).
2
Скопіюйте в тексті завантаженого документа слово, частина слова або фразу, яку потрібно замінити. Звичайно, можна буде ввести потрібний текст і з клавіатури, але при копіюванні ймовірність помилитися значно зменшується.
3
Відкрийте діалог пошуку і заміни. У версії Microsoft Word 2007 для цього треба в меню клацнути по кнопці «Замінити» в групі команд «Редагування» на вкладці «Головна». У більш ранніх версіях потрібно розкрити в меню розділ «Редагування» і вибрати пункт «Замінити». Ці дії у всіх версіях можна замінити натисненням поєднання клавіш CTRL + H.
4
Вставте скопійоване слово, що потребує заміни, в поле «Знайти». В полі «Замінити на» наберіть слово-заміну і натисніть кнопку «Замінити все». Текстовий процесор зробить всі необхідні заміни і покаже повідомлення зі звітом про кількість виправлених слів.
5
Використовуйте «символи узагальнення», щоб задати «приблизний» пошук. Наприклад, якщо треба замінити всі зустрічаються в тексті слова «вліво» і «вправо» словом «вгору», то в поле «Знайти» можна ввести «в * во», а в полі «Замінити на» - «вгору». При цьому повинна бути виставлена відмітка в чекбоксі «Символи узагальнення», який знаходиться на додатковій панелі діалогу пошуку і заміни. Ця панель з'являється після клацання по кнопці «Більше». Крім зірочки можна використовувати й інші знаки - наприклад, підстановлювальний знак питання схожий за призначенням із зірочкою, але може замінювати тільки одну букву, в той час як зірочка - невизначене число букв.