Як витягти файл з архіву rar.

Одним з найбільш популярних форматів файлів-архівів в світі є RAR. Завдяки тому, що творцем формату RAR і программ- архиваторов і пакувальників, працюють з даними типами архівів, є російський розробник Євген Рошаль, а також тому, що RAR забезпечує досить високу ступінь стиснення даних (часто більшу, ніж ZIP), формат особливо популярний в Росії і країнах колишнього СРСР. Але, незважаючи на це, багато починаючі користувачі задаються питанням про те, як витягти файл з архіву RAR.
Вам знадобиться
  • - програма WinRAR.
Інструкція
1
Змініть поточну директорію в програмі WinRAR на ту, в якій знаходиться файл, призначений для розпакування. Після запуску додатка в якості робочої директорії може бути обраний підкаталог користувача в папці Documents and Settings (якщо програма запущена перший раз), або каталог, який використовували в процесі попереднього запуску последнім.Ізменіте каталог на потрібний. Для цього клацніть лівою кнопкою миші по випадному списку, розташованому у верхній частині головного вікна програми та виберіть пристрій зберігання інформації. У списку, розташованому нижче, відобразиться вміст кореневого каталогу обраного пристрою. Клацаючи по папках, перейдіть в цільову директорію.
2
У лістингу поточного каталогу виділіть файл, призначений для розпакування. Переглядайте список з вмістом поточного каталогу. Знайдіть елемент, відповідний потрібному файлу. Для зручності пошуку можна сортувати список в порядку зростання і зменшення за назвою, розміром, типом і датою останньої зміни файлів, клацаючи по відповідних розділах заголовка. Виділіть файл, якшо лівою кнопкою миші по відповідному елементу списку.
3
Почніть процес вилучення файлів з архіву. Натисніть комбінацію клавіш Alt + E або виберіть у меню пункти «Команди» і «Витягнути в зазначену папку».
4
Задайте параметри вилучення файлів з архіву. В діалозі «Шлях і параметри вилучення» переключіться на вкладом «Загальні». В дереві каталогів справа виберіть директорію, в яку будуть вилучатись файли, або буде поміщений підкаталог, в який відбудеться витяг. Перемістіть фокус введення в текстове поле «Шлях для витягання». Допишите при необхідності додаткові компоненти шляху. За допомогою елементів управління, розташованих в групах «Режим оновлення», «Режим перезапису» і «Різне», встановіть бажані параметри розпакування. Натисніть кнопку OK.
5
Введіть пароль від архіву, якщо це необхідно. У разі якщо при створенні архіву було задане пароль, його введення буде запитано після натискання кнопки OK в попередньому діалозі. З'явиться вікно «Введення пароля». Введіть пароль. Натисніть кнопку OK.
6
Дочекайтеся закінчення процесу вилучення файлів. Статистична інформація щодо ходу процесу розпакування буде відображатися в діалозі «Витяг із».
Корисна порада
При розпакуванні великих архівів згорніть програму в системний лоток, натиснувши кнопку "Фоновий режим» в діалозі «Витяг із».
WinRAR - це програма- архіватор , яка створена і постійно розвивається зусиллями творців формату rar. Крім «рідного» розширення rar додаток здатний читати і файли zip, 7z, arj, iso, cab, gzip, tar і інші, тому установка цього архіватор а в вашу операційну систему здатна істотно розширити доступний арсенал інструментів роботи з файлами.
Інструкція
1
Запустіть WinRAR і по дереву каталогів в лівій панелі програми перейдіть в папку, яка містить потрібний вам rar-файл. У правій панелі знайдіть цей файл, а подальші дії мають різні варіанти.
2
Якщо потрібно розпакувати архів в повному обсязі, то виділіть його в правій панелі програми і клацніть по кнопці з написом «Витягнути» в ряду піктограм, вміщеному вище списку папок і файлів. В результаті відкриється вікно, в якому вам потрібно вказати адресу витягу вмісту архіву і, якщо це буде потрібно, задати установки поведінки архіватор а у випадках виникнення необхідності перезаписувати вже існуючі файли і при виявленні пошкоджених файлів. Інші варіанти операції добування є і в контекстному меню, яке з'являється при натисканні по цьому файлу правою кнопкою миші.
3
Якщо ж потрібно витягти не всі файли архіву, а тільки один або певну групу, то двічі клацніть потрібний rar-файл в правій панелі програми. У цій же панелі програма відобразить вміст архіву - виділіть потрібні файли і перетягніть їх мишкою на робочий стіл або в відкриту в Провіднику папку. Можна скористатися і тієї ж самої кнопкою «Витягнути».
4
В процесі інсталяції WinRAR вносить до реєстру Windows зміни, в результаті яких стає можливим використовувати його функції і в Провіднику. Тому запускати архіватор і шукати з його допомогою потрібний файл немає необхідності - достатньо клацнути файл в Провіднику або на робочому столі правою кнопкою миші і вибрати в контекстному меню потрібний варіант розпакування архіву. Один з них дає команду витягувати файли в цю ж папку, другий - у спеціально створений каталог, а третій командує відобразити вміст архіву у вікні WinRAR.