Як налаштувати обліковий запис гостя.

Облікова запис адміністратора комп'ютера дозволяє налаштовувати комп'ютер і виконувати установку програмного забезпечення, задавати параметри і відновлювати дані. Облікова запис користувача дозволяє роботу з інтернетом, електронною поштою, офісними та розважальними додатками. Облікова запис гостя надає більшість функцій користувача, але не захищена паролем. Налаштування всіх облікових записів можуть бути змінені.
Інструкція
1
Наведіть курсор миші на системні годинник в правому нижньому кутку екрану монітора комп'ютера для визначення використовуваної в даний момент облікового запису.
2
Виконайте клік правою кнопки миші на поле годин для виклику сервісного меню і перейдіть в пункт «Налаштування дати/часу». Поява попереджуючого повідомлення «Недостатньо прав для зміни системного часу» означає, що вхід в систему з обліковим запис ю користувача. Відкриття вікна з елементами управління доступно тільки для адміністратора комп'ютера.
3
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню Windows і перейдіть в «Панель управління» для створення нового облікового запису користувача з обмеженими правами.
4
Вкажіть посилання «Облікові записи користувачів» і перейдіть в розділ «Виберіть завдання».
5
Відкрийте посилання «Створення облікового запису» і перейдіть в меню «Дія».
6
Виберіть пункт «Новий користувач» і введіть бажане ім'я у відповідне поле.
7
Підтвердіть виконання команди натисканням кнопки «Далі» і застосуєте прапорець на полі «Користувач з обмеженими правами» в розділі «Вибір типу облікового запису».
8
Натисніть кнопку «Створити обліковий запис » для підтвердження свого вибору.
9
Поверніться до головного меню «Пуск» для виконання налаштування параметрів створеного облікового запису і перейдіть в пункт "Налаштування".
10
Відкрийте пункт «Панель управління» і вкажіть посилання «Адміністрування».
11
Виберіть розділ «Керування комп'ютером» і розкрийте гілку "Локальні користувачі та групи» в лівому частині вікна програми.
12
Виберіть папку «Користувачі» і викличте діалогове вікно Властивості »подвійним кліком миші на поле потрібної облікового запису.
13
Застосуйте прапорець на полі «Вимагати зміну користувача при наступному вході в систему» при створенні нового облікового запису користувача з простим паролем, виконаної адміністратором комп'ютера. При вході з цього облікового запис ю і паролем користувачеві пропонується змінити пароль на новий. Таким чином пароль стає відомим тільки даному користувачеві.
14
Застосуйте прапорець на полі «Заборонити зміну пароля користувачем» для заборони зміни встановленого адміністратором пароля.
15
Застосуйте прапорець на полі «Термін дії пароля не обмежений» для відключення функції автоматичного вимоги зміни пароля через заданий проміжок часу.
16
Застосуйте прапорець на полі «Вимкнути обліковий запис » для заборони можливості входу в систему обраним користувачем.
17
Застосуйте прапорець на полі «Заблокувати облікову запис » при необхідності.
18
Натисніть кнопку «Створити» для підтвердження виконання команди.
Зверніть увагу
Використання облікового запису користувача значно скорочує можливість атаки шкідливих програм.
Корисна порада
За замовчуванням в операційній системі Windows Vista використовується механізм управління обліковими записами користувачів, що вимагає підтвердження адміністраторського доступу при спробі проведення потенційно небезпечних операцій.
Налаштування облікового запису Microsoft Outlook для отримання та відправлення повідомлень електронної пошти інтернету є стандартною процедурою, виконуваної засобами Outlook. Необхідною умовою є наявність надаваних інтернет-провайдером відомостей про параметри інформаційної служби електронної пошти.
Вам знадобиться
  • - Microsoft Outlook.
Інструкція
1
Відкрийте додаток Outlook і вкажіть пункт «Налаштування облікових записів» в меню «Сервис» верхній панелі інструментів вікна програми.
2
Перейдіть на вкладку «Електронна пошта» діалогового вікна та натисніть кнопку «Створити».
3
Вкажіть потрібний протокол в новому діалоговому вікні «Додавання нового облікового запису" і перейдіть на сторінку «автоматична настройка облікового запису".
4
Введіть повне ім'я, адресу електронної пошти та пароль у відповідні поля і повторіть введення пароля в поле «Підтвердження».
5
Натисніть кнопку "Далі" для виконання команди і підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки «Готово».
6
Розкрийте посилання «Параметри електронної пошти Інтернету» і перейдіть на вкладку «Загальні» при необхідності внесення змін до облікових записи електронної пошти.
7
Перейдіть на вкладку «Сервер вихідної пошти» і застосуєте прапорці на полях «Сервер вихідної пошти (SMTP) потрібна перевірка достовірності», «Вхід із захищеним підтвердженням пароля (SPA)» та «Вхід на сервер вхідної пошти перед відправкою» .
8
Перейдіть на вкладку «Підключення» і вкажіть потрібний спосіб підключення до Серевер електронної пошти: локальна мережа, телефонна лінія або номеронабиратель з Internet Explorer.
9
Вкажіть існуюче підключення в випадаючому меню «Додати» або створіть нове підключення при виборі пункту «Подключаться через телефонну мережу» в групі «Модем».
10
Вкажіть бажаний тип підключення і натисніть кнопку «Властивості» для виконання операції зміни параметрів обраного підключення.
11
Перейдіть на вкладку «Додатково» для встановлення параметрів доставки і часу очікування повідомлень електронної пошти.
Корисна порада
Використовуйте функціональну клавішу F9 для виконання перевірки типу підключення і завантаження повідомлень з папки «Вихідні» на сервер, а вхідних повідомлень - в папку «Вхідні». Натискання клавіші F9 еквівалентно натисненню кнопки «Відправити/отримати пошту» на панелі інструментів вікна Outlook.