Як відкрити фаил iso.

Файл iso є не простим файлом, а своєрідним архівом, що повторює зміст і структуру компакт-диска. Тому iso файли ще називають "образами диска". Файл iso можна відкрити за допомогою спеціального софту
Інструкція
1
Відкрити файл iso за допомогою стандартних засобів операційної системи не можна. Для цього потрібні спеціальні програми, однією з яких є утиліта Daemon Tools. Ця програма призначена для так званої "емуляції" віртуального приводу компакт-дисків, за допомогою якого, згодом, і відкриваються iso-файли. Програма Daemon Tools існує в двох різновидах - платною і безкоштовною. Для роботи з iso файлами в домашніх умовах цілком достатньо буде обзавестися безкоштовною версією програми. Скачайте дистрибутив з офіційного сайту програми за адресою http://www.daemon-tools.cc/rus/home. Встановіть утиліту на комп'ютер, після чого виконайте перезавантаження. Під час установки програми відключіть інсталяцію рекламних модулів, які можуть згодом створити вам незручності.
2
Програма Daemon Tools після установки вбудовується в автозавантаження Windows і всякий раз, коли система завантажується, утиліта починає свою роботу в фоновому режимі (іконка програми при цьому стає активною в системному треї). Для відкриття налаштувань програми клікніть правою кнопкою миші на іконку і в меню виберіть команду "Емуляція". Після цього натисніть на рядок "Всі опції включені", яка знаходиться в контекстному меню. З цього моменту у вашій системі з'явиться віртуальний диск, який буде відображатися у всіх файлових менеджерах.
3
Для того, щоб відкрити файл формату .iso натисніть лівою кнопкою миші на кнопку з написом "Привод 0: [X:] Порожній". Після цього, під вікні вбудованого файлового менеджера, вкажіть шлях до файлу образу діска.Зайдіте в "Мій комп'ютер", або Total commander і переконайтеся, що в одному з віртуальних приводів "знаходиться" образ диска, який ви відкрили. Відкривається він як і звичайний диск - подвійним клацанням миші.