Як підвищити файл підкачки.

Файлом підкачки називається спеціальний файл на жорсткому диску, який призначений для запису частин запущених програм і файлів, що не поміщаються в оперативній пам'яті. Розмір цього файлу можна налаштувати, виходячи з власних потреб
Інструкція
1
Як правило, операційна система контролює розмір файлу підкачки в автоматичному режимі. У випадку, якщо система попереджає про брак віртуальної пам'яті, то розмір цього файлу необхідно збільшити примусово, або збільшити об'єм оперативної памяті.Чтоби змінити обсяг файлу підкачки відкрийте меню «Пуск» і виберіть пункт «Панель управління». У вікні, перейдіть за посиланням «Всі елементи панелі управління», потім «Система». Виберіть пункт меню «Додаткові параметри системи».
2
Відкриється вікно «Властивості системи». Перейдіть у вкладку «Додатково». Натисніть кнопку «Параметри» в розділі «Швидкодія». У вікні «Параметри швидкодії» перейдіть у вкладку «Додатково». Натисніть кнопку «Змінити ...» у розділі «Віртуальна пам'ять».
3
У вікні «Віртуальна пам'ять» приберіть галочку «Автоматично вибирати обсяг файлу підкачки», потім виділіть диск, на якому необхідно розмістити файл підкачки. У полях «Максимальний розмір» і «Вихідний розмір» задайте необхідні значення для створюваного файлу і натисніть кнопку OK.
4
Якщо в результаті змін файлу підкачки, його розмір був зменшений, то з'явиться вікно з повідомленням про необхідність перезавантаження системи, тричі натисніть кнопку OK. У вікні Microsoft Windows натисніть кнопку «Перезавантажити зараз».
Зверніть увагу
Необхідно пам'ятати, що для значного збільшення швидкості роботи системи, бажано збільшувати обсяг оперативної пам'яті. У системах Windows 7 і Windows Vista, не рекомендується відключати файл підкачки, система постійно буде попереджати про брак віртуальної пам'яті.
Збільшення розміру файлу підкачки (своп- файлу , swap file) може знадобитися при появі повідомлень системи про недостатній обсяг пам'яті і помилках пріложеній.Решеніем проблеми може стати ручне зміна заданих за замовчуванням розмірів файлу підкачки.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Панель управління» для виконання операції збільшення файлу підкачки в операційній системі Windows Vista.
2
Розкрийте посилання «Система» і вкажіть пункт «Додаткові параметри системи» у списку лівій частині вікна програми.
3
Перейдіть на вкладку «Додатково» діалогового вікна «Властивості системи» і виберіть пункт «Параметри» в групі «Швидкодія».
4
Перейдіть на вкладку «Додатково» нового діалогового вікна «Параметри швидкодії» і вкажіть пункт «Змінити» у вузді «Віртуальна пам'ять».
5
Вкажіть обраний для розміщення файлу підкачки диск в групі «Диск» наступного діалогового вікна «Віртуальна пам'ять» і застосуєте прапорець на полі «Особливий розмір» для вибору бажаного обсягу вихідного і максимальних розмірів файлу підкачки вручну.
6
Введіть необхідні значення розмірів вихідного і максимального обсягу віртуальної пам'яті файлу підкачки та натисніть кнопку OK для підтвердження застосування обраних змін. Рекомендованим вважається завдання рівних розмірів вихідного і максимального обсягу файлу .
7
Оберіть опцію «Розмір за вибором системи» для автоматичного визначення розмірів своп- файлу або застосуйте прапорець на полі «Без файлу підкачки» для відміни роботи обраної функції системи.
8
Натисніть кнопку «Задати» для завершення процесу редагування розмірів файлу підкачки і підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK.
9
Ще раз натисніть кнопку OK для виконання команди і підтвердіть застосування обраних змін черговим натисканням кнопки OK.
Корисна порада
Рекомендується перенесення файлу підкачки з диска, що містить операційну систему комп'ютера, на інший жорсткий диск.