Як підключити джерело безперебійного живлення.

Для забезпечення безпеки і збереження системного блоку рекомендують використовувати джерело безперебійного харчування. Це дозволить запобігти псуванню обладнання при скачках напруги або відключенні електрики.
Інструкція
1
Для початку навчіться правильно вибирати джерело безперебійного харчування. Фірма-виробник, в даному випадку, ні на що не впливає. Вивчіть інструкцію до вашого комп'ютера. Знайдіть там параметри блоку харчування. З'ясуйте його максимальну потужність.
2
Потужність купованого джерело а безперебійного харчування не повинна бути менше потужності блоку харчування. Зверніть увагу на ще один важливий момент: деякі джерело і безперебійного харчування не володіють класичними розетками для підключення до них подовжувача або мережевого фільтра. На них розташовані роз'єми під певні кабелі. Існують спеціальні подовжувачі, що підключаються до таких ІБП.
3
Ще одним важливим параметром джерело а безперебійного харчування є можливість його настройки програмним методом. Придбайте відповідний джерело безперебійного харчування і подовжувач. Встановіть ДБЖ в безпосередній близькості до системного блоку комп'ютера. Підключіть обладнання до електромережі.
4
Увімкніть його і залиште на деякий час. Це необхідно для заряду акумулятора джерело а безперебійного харчування. Після того, як акумулятор буде повністю заряджений, вимкніть пристрій. Підключіть до нього, використовуючи певні кабелі, що йдуть в комплекті або придбаний перехідник, системний блок комп'ютера.
5
Якщо потужність ДБЖ дозволяє підключити до нього ще й монітор, то здійсните дане підключення. Врахуйте, що чим менше пристроїв підключено до джерело у безперебійного харчування, тим довше він зможе працювати в разі відключення електроенергії.
6
Увімкніть комп'ютер і переконайтеся в працездатності блоку, відключивши його від електромережі. Встановіть програмне забезпечення для ДБЖ (якщо воно існує). Налаштуйте параметри його роботи, наприклад, автоматичне відключення комп'ютера в разі тривалої відсутності подачі електроенергії.