Як поставити безпечний режим.

Діагностичний режим , в якому Windows завантажується в мінімальній конфігурації, називається безпечним режим ом, або режим ом захисту від збоїв (Safe Mode). Якщо після установки нового обладнання або нових програм (наприклад, драйвера до пристрою) система працює некоректно або зовсім не завантажується, в безпечному режим е можна спробувати усунути причину збоїв.
Інструкція
1
Увімкніть комп'ютер. Після первинного опитування заліза, коли на екрані з'являється інформація про тип чіпсета і обсязі ОЗУ, натисніть клавішу F8. Якщо на комп'ютері встановлено різні операційні системи, клавішами «Стрілка вгору» або «Стрілка вниз» вибирайте потрібний логічний диск, а потім натискайте F8.
2
На екрані з'являється «Меню додаткових варіантів завантаження». Вибирайте «Безпечний режим » за допомогою клавіш зі стрілочками і натисніть Enter. Від вас буде потрібно підтвердження роботи в безпечному режим е. Відповідайте «Так», інакше запуститься програма відновлення системи. Якщо спроба завантажитися в нормальному режим е не вдалася, «Меню» буде запропоновано автоматично.
3
У цьому режим е завантажені тільки ті драйвери, без яких комп'ютер не зможе працювати під управлінням Windows: клавіатури, миші, дисків, монітора і відеадаптера, стандартні системні служби. Немає можливості працювати в мережі. Відеодрайвер підтримує 16 кольорів і дозвіл 640х480 пікселів.
4
Якщо проблеми почалися після встановлення нового обладнання, завантажити в безпечному режим е, в «Панелі управління» знайдіть значок «Система» і розкрийте його подвійним кліком. Зайдіть на вкладку «Обладнання» і натисніть «Диспетчер пристроїв». Клацніть по іконці проблемного пристрою. У верхньому рядку з'являється перекреслене зображення монітора - натисніть на нього, щоб видалити пристрій і драйвери до нього. Перезавантажте комп'ютер у звичайному режим е. Якщо система працює нормально, можливо, проблема була в апаратній конфлікті.
5
З «Панелі управління» можна видалити нову програму, якщо неприємності почалися після її інсталяції. Вибирайте «Установка та видалення програм», знайдіть у списку підозрілу утиліту і натисніть кнопку «Видалити/Замінити». Якщо після перезавантаження в звичайному режим е проблеми зникли, значить, ви знайшли їх причину.
6
Крім «Безпечного режим а», є ще кілька додаткових варіантів завантаження: - Безпечний режим з підтримкою мережі - є можливість роботи в локальній мережі. Можна провести діагностику з віддаленого комп'ютера; - Безпечний режим з підтримкою командного рядка - виводиться командний рядок замість графічного інтерфейсу; - Включити режим VGA - підтримується стандартний драйвер VGA. Цей режим можна використовувати, якщо причиною збоїв став новий відеодрайвер або не підтримує встановлене дозвіл монітора; - Завантаження останньої вдалої конфігурації - Windows завантажиться з тими параметрами, які збереглися після останньої успішної роботи. Точки відкоту створюються автоматично, якщо про це не подбав користувач; - Режим налагодження - корисний у тому випадку, якщо системний блок з'єднаний з іншим комп'ютером прямим кабельним підключенням. Дані налагодження передаються на підключений комп'ютер; - Включити протоколювання завантаження - протокол завантаження записується у файл Ntbtlog.txt