Як зробити анімований гіф.

Анімовані файли в форматі gif найчастіше використовуються в банерах. Банер це невелике зображення, що містить рекламну інформацію і посилання на рекламовану сторінку. Вони просто необхідні для просування власного сайту, для цього розмістіть їх на сайтах друзів. Банер можна зробити і самому.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - Adobe Photoshop;
  • - Ulead GIF Animator.
Інструкція
1
Підготуйте кадри для баннера, щоб створити анімацію в форматі gif. Використовуйте для цього програму Adobe Photoshop. Визначтеся, якого розміру має бути ваша анімація, і з тим, який сценарій буде у банера, що буде в ньому рухатися і як. Продумайте проект, перш ніж створити анімований гиф .
2
Запустіть програму Adobe Photoshop, створіть новий файл з розмірами 468 на 60. Додайте необхідну графіку, розмістіть всю інформацію у видимій частині файлу, вирівняйте. Кожен елемент зображення розташуйте на окремому шарі. Шари, в свою чергу, групуйте в папки для зручності. Після створення кадрів, зробіть кадри, які належить анімувати.
3
Приховайте всі шари, крім нижнього, збережіть фон баннера в форматі gif. Далі збережіть файл з логотипом (аналогічно зробіть всі інші верстви невидимими). І так поступите з усіма верствами послідовно. В результаті ви отримаєте 5 статичних гиф -файлов, з яких потрібно буде змонтувати анімований файл у форматі gif.
4
Запустіть програму Ulead GIF Animator, щоб створити анімований gif-банер. Запустіть «Майстер анімації» (з меню Файл). Виберіть необхідний розмір баннера, натисніть «Далі». В наступному кроці додайте створені раніше кадри майбутньої анімації. Натисніть кнопку «Додати зображення», затисніть Shift, виділіть всі потрібні файли за один раз, додайте їх в майстер. Виберіть необхідну швидкість, з якою будуть змінюватися кадри. Натисніть «Далі». Робота Майстри закінчена.
5
Встановіть кадри в необхідній послідовності, виставте час затримки для кожного кадру, виберіть його властивості, викликаючи контекстне меню на ньому. Змініть час показу баннера, клацніть по кадру, в верхньому полі впишіть час. Зробіть попередній перегляд майбутнього файлу, для того виберіть вкладку «Попередній перегляд». Збережіть файл у форматі GIF.