Як зробити себе худее на фото.

Рекламний слоган «Керуй мрією!» Цілком можна зробити девізом майстрів Adobe Photoshop. Photoshop створює віртуальний світ, який може стати реальністю, якщо дуже захотіти. Якщо ви незадоволені своєю фігурою, озбройтеся інструментами з арсеналу цього графічного редактора і відкоригуйте свою зовнішність. Результат стане стимулом для проливання поту в спортзалі і на біговій доріжці стадіону.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop не нижче восьмого версії;
  • - фотографія.
Інструкція
1
Відкрийте фотографію , яку хочете змінити. Комбінацією Ctrl + J скопіюйте зображення на новий шар, щоб при подальшій роботі не пошкодити оригінал.
2
У головному меню вибирайте Filter («Фільтр») і Liquify («Пластика»). На панелі інструментів активізуйте Freeze Mask («Замороження»). Праворуч на панелі властивостей встановіть розмір кисті Brush Size = 20, Brush Density Density («Щільність») = 100, Brush Pressure («Натискання») = 100. Такі високі значення щільності і натиснення потрібні, щоб маска не розмазувалася по зображенню, а приховувала тільки ті ділянки, які потрібно захистити від деформації. Змінюючи розмір кисті, нанесіть маску на зображення навколо тієї ділянки, яка будете обробляти. У нашому випадку це море навколо живота і голова хлопця. Якщо прихопили зайвого, активуйте інструмент Thaw Mask Tool («Розморожування») і видаліть маску.
3
Вибирайте інструмент Push Left Tool («Зсув пікселів») і налаштуйте його параметри. Розмір кисті краще збільшити до 60-100, залежно від розміру зображення, а от щільність і натискання знизьте до 20, щоб корекція була акуратною і дбайливого. Якщо ви ведете курсор вгору, пікселі зміщуються вліво, якщо вниз - вправо. Проведіть інструментів праворуч від живота знизу вгору, зліва - зверху вниз. Живіт трохи втягнувся. Обмежтеся поки цим і починайте обробляти руки з внутрішньої сторони. Пройдіться інструментів уздовж рук по одному разу і натисніть на кнопку OK, щоб зберегти зміни.
4
Вікно фільтра закрилося, ви повернулися на основне зображення. Зверніть увагу, що навколо фігури дівчини з'явилися розмиті пікселі - це деформувалася область, не захищена маскою. На панелі інструментів вибирайте Clone Stamp Tool («Штамп»). На панелі властивостей встановіть жорсткість 100% і розмір кисті 5-10 пікселів. Зображення краще збільшити для зручності обробки. Наведіть курсор на малюнок якомога ближче до фігури дівчини, затисніть Alt і клацніть мишкою на обраному ділянці фону. Вид курсора зміниться і стане схожим на оптичний приціл. Це означає, інструмент вибрав зразок малюнка і готовий його відтворювати. Акуратно ведіть курсор по розмитому ділянці - зображення замінюється на те, яким рухається хрест.
5
Після того, як прибрали розмиті пікселі, знову вибирайте фільтр Liquify, закривайте міський фон навколо фігури дівчини і продовжуйте обробляти потрібні ділянки інструментами Push Left Tool і Forward Warp Tool («Деформація»). Параметри у них приблизно однакові. Другий інструмент не дарма схожий на палець - їм можна розмазувати малюнок або збирати його в купку. Кожен інструмент застосовуйте не більше ніж по два рази. Після цього зберігайте результат, повертайтеся на основне зображення і знову прибирайте розмиті пікселі.
6
Коли дівчина схудла до прийнятного розміру, за допомогою інструменту Clone Stamp Tool домалюйте їй купальний костюм на місці колишнього живота і обробіть шкіру на внутрішній частині стегон, оскільки зображення розмилося і розтягнулося. Краще робити це на новому шарі.
Фільтр Liquify є одним з зручних для вільної деформації зображення інструментів Photoshop. За допомогою цього фільтра можна не тільки отримати деталі для створення сюрреалістичного колажу, але і зробити фігуру на знімку більш стрункою.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - фотографія.
Інструкція
1
За допомогою опції Open меню File відкрийте фотографію в графічному редакторі. Знімок, зроблений на одноколірному тлі без фактури, шуму і затінених ділянок, що перебувають поблизу від фігури, яку ви збираєтеся виправляти, розблокуйте опцією Layer from Background групи New меню Layer.
2
Картинці з більш складним фоном буде потрібно інша підготовка. За допомогою інструменту Lasso виділіть фігуру з невеликою кількістю фону. Скористайтеся опцією Layer via Copy групи New для копіювання виділеної області на новий шар. При деформації зображення за допомогою інструментів фільтра Liquify ділянки фону, розташовані поблизу від тих, з якими ви працюєте, можуть виявитися зміненими. Після закінчення роботи ви відновите їх з вихідної картинки.
3
Опцією Liquify меню Filter відкрийте вікно фільтру і поставте галочку в чекбоксі Show Mesh. Розгромна сітка дасть вам можливість відстежувати хід трансформації.
4
Включіть інструмент Pucker Tool і обробіть з його допомогою деталі фігури, які потрібно зменшити. Для цього налаштуйте розмір кисті інструменту так, щоб він збігався з шириною змінюваної частини тіла. Пікселі, що потрапили під дію кисті, будуть переміщатися до її центру, позначеного хрестиком.
5
Від величини параметра Brush Density залежить ступінь зміщення деталей картинки, що знаходяться на різній відстані від центру кисті. При максимальній величині цього параметра інструмент буде однаково діяти на всі пікселі, що потрапили під кисть. Виставивши невелике значення Brush Density, ви послабити зміна зображення в районі країв кисті.
6
Параметр Brush Pressure управляє швидкістю зміни картинки. Надайте цьому параметру невелике значення, щоб мати можливість стежити за процесом трансформації. Помістіть центр кисті на обрану деталь фігури, затисніть ліву кнопку миші і дочекайтеся потрібного ступеня зміни знімка.
7
Для звуження фігури вам може знадобитися інструмент Forward Warp Tool, який зміщує пікселі, що потрапили під вплив кисті, в бік її руху. Налаштування цього інструменту схожі з параметрами Pucker Tool. Подгоните розмір Forward Warp Tool під довжину відрізка, який хочете зрушити, встановіть центр кисті на край фігури і сместите зображення.
8
Вимкніть видимість сітки. Якщо на одній з ділянок фотографії корекція виявилася надмірною, відновіть вихідний вид цього фрагмента за допомогою Reconstruct Tool.
9
Для відновлення фону, навколишнього фігуру, створіть маску на шарі, до якого був застосований фільтр, натисканням на кнопку Add layer mask. Приберіть пошкоджений фон, закрасивши його чорним кольором по масці за допомогою інструменту Brush Tool.
10
Продублируйте шар з вихідним знімком опцією Duplicate Layer меню Layer і замаскуйте на ньому фрагменти фігури, які здалися з-під шару з «схудлим» зображенням. Це можна зробити інструментом Clone Stamp Tool.
11
Опцією Save As меню File збережіть відредаговане фото в файл jpg.