Як зробити ефект димчастих очей.

Макіяж Smoky Eyes дуже популярний у стилістів. Дамські видання публікують різноманітні інструкції, як домогтися ефекту димчастих очей. Засобами Adobe Photoshop можна зробити будь-який погляд глибоким і загадковим - таким, яким він має стати при вмілому застосуванні тіней, туші і підводки для очей.
Вам знадобиться
  • - фотографія;
  • - Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Відкрийте фотографію. Підготуйте її для нанесення макіяжу, - інcтрументом Healing Brush Tool («Лікує кисть») - видаліть прищі і нерівності навколо очей.
2
Тепер, якщо дотримуватися інструкції стилістів, потрібно зробити підведення очей. Натисніть клавішу B, на панелі властивостей встановіть розмір 1 px. Додайте новий шар. На панелі інструментів вибирайте Pen Tool («Перо») і підберіть кольором переднього плану підходящий для обведення відтінок - він залежить від кольору очей моделі. Потім акуратно обведіть верхню повіку по лінії росту вій.
3
Правою клавішею клацніть по лінії і використовуйте опцію Stroke Path («Обведення»), щоб забарвити виділення в потрібний колір. У вікні вибирайте зі списку інструментів Brush («Кисть»). Знову клацніть правою клавішею по лінії і натисніть на команду Delete Path («Видалити»), щоб прибрати виділення. Стилісти рекомендують розтушувати обведення - скористайтеся їх радою та застосуєте або Gaussian Blur («Розмиття по Гауса») з маленьким радіусом з меню Filter («Фільтр»), або інструментом Blur Tool («Розмиття»). Створюйте окремі шари для кожної підводки.
4
Наступний етап - накладення тіней. Поверніться на головний шар і виділіть ту частину верхньої повіки, яку потрібно розфарбувати. Для виділення можете використовувати інструмент Lasso Tool («Лассо») або Quick Mask Mode («Режим швидкої маски») - цей режим викликається натисканням клавіші Q. Скопіюйте виділену область на новий шар комбінацією Ctrl + J.
5
На панелі інструментів відзначте Gradient («Градієнт»). На панелі властивостей клацніть по віконця із зображенням градієнта і встановіть початковим і кінцевим значенням темний і світлий відтінки того кольору, який ви обрали для тіней. На панелі властивостей активуйте значок Linear Gradient («Лінійний»). Затисніть клавішу Ctrl і клацніть по іконці з новим шаром, щоб з'явилося виділення. Простягніть лінію градієнта від внутрішнього кута очей а до зовнішнього. Зніміть виділення комбінацією Ctrl + D. Раcтушуйте тіні за допомогою Blur Tool.Еслі вимагається, понизьте прозорість шару.
6
Знову поверніться на головний шар і виділіть області під бровами. Скопіюйте їх на новий шар. Призначте для нього режим накладення Screen («Освітлення») і прозорість 10-15%.
7
Поверх основного шару створіть новий. Встановіть кольором переднього плану дуже темний відтінок коричневого, сірого або синього залежно від кольору очей і волосся моделі. Вибирайте інструмент Pen Tool і починайте акуратно промальовувати вії. Клацніть по малюнку правою клавішею і вибирайте послідовно Stroke Path, Brush та Delete Path. Якщо вам заважають раніше створені шари, зробіть їх невидимими, якшо по іконці з зображенням очей а.
8
Створіть новий шар і додайте вії у великі проміжки. Злийте шари з віями Ctrl + E і зітріть зайве за допомогою Eraser Tool («Ластик»). Понизьте прозорість шару, якщо вії виглядають занадто яскраво. Обробіть таким же чином другий очей.
Корисна порада
Всі зміни виробляєте на новому шарі, щоб не постраждало основне зображення.