Як дивитися фільм в форматі avi. avi фільм Як дивитися.

Формат файлів avi є на даний момент найпопулярнішим відеоформатом, саме цей формат має більшість фільмів , які доступні для скачування в мережі інтернет. Файл в такому форматі може містити звук і відео, стислі з використанням різних кодеків.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом до інтернет;
  • - браузер;
  • - програми для перегляду відео.
Інструкція
1
Зайдіть в головне меню, виберіть команду «Програми», знайдіть команду Windows Media Player, ця стандартний відеоплеєр операційної системи Windows, дає можливість подивитися файли з розширенням avi. Виберіть меню «Файл», клацніть за командою «Відкрити». У вікні, виберіть файл з комп'ютера в форматі avi, який ви хочете переглянути і натисніть «Відкрити». Почнеться відтворення фільму. Праворуч є список відтворення. Щоб додати туди наступне відео, просто перетягніть файл з папки. Щоб подивитися фільм в повноекранному режимі, правою кнопкою у вікні відтворення, і виберіть повноекранний режим. Щоб вийти з нього, натисніть клавішу Esc. Якщо при перегляді відео з'являється вікно помилки, значить, не вистачає необхідних кодеків.
2
Скачайте і встановіть альтернативні програми і кодек-паки для перегляду відеофайлів, щоб подивитися фільм з розширенням avi. Перейдіть на сайт http://download.betanews.com/download/1094057842-2/K-Lite_Codec_Pack_770 ... і скачайте набір кодеків K-Lite Codec Pack з програмою Media Player Classic, дана програма дозволить подивитися файл avi, вона містить більшість потрібних кодеків для перегляду відеофайлів. Запустіть програму з головного меню (Програми - Media Player Classic), виберіть меню Файл - Відкрити файл і виберіть файл з комп'ютера. Або клацніть по файлу правою кнопкою миші і виберіть пункт "Відкрити за допомогою», зі списку виберіть програму Media Player Classic, почнеться відтворення файлу. Щоб подивитися кіно в форматі avi в повноекранному режимі, двічі клацніть мишкою у вікні програми, або натисніть комбінацію клавіш Alt + Enter.
3
Використовуйте також для перегляду відео в форматі avi такі альтернативні програми, як Winamp (http://www.winamp.com/), Light Allow (http://www.light- alloy.ru/), KMplayer (http://kmplayer.en.softonic.com/). Щоб подивитися фільм в форматі avi за допомогою цих програм, виконайте вказівки попередніх кроків.