Як створити мережу через свіч.

Для того щоб створити домашню локальну мережа , рекомендують використовувати мережевий концентратор (свич) або маршрутизатор. Другий пристрій розумніше використовувати в тому випадку, якщо до складу мережі будуть входити нетбуки та ноутбуки.
Вам знадобиться
  • - мережевий концентратор;
  • - мережеві кабелі.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили налаштувати доступ до інтернету на всіх комп'ютерах, що входять до складу мережі, побудованої з використанням свич а, то вам буде потрібно додаткова мережева карта. Справа в тому, що можна не підключати кожен комп'ютер до інтернету, а використовувати один єдиний кабель провайдера. Придбайте додаткову мережну карту.
2
Підключіть її до того комп'ютера, який буде безпосередньо підключений до інтернету. Поставтеся дуже уважно до вибору цього ПК. Він повинен володіти достатньою потужністю для розподілу інтернет-каналу.
3
З'єднайте одну з мережевих карт обраного ПК з кабелем провайдера. Налаштуйте і перевірте підключення до інтернету. Тепер з'єднайте всі комп'ютери з мережевим концентратором. Природно, перший ПК підключайте через другу мережеву карту.
4
Відкрийте настройки цього мережевого підключення на першому комп'ютері. Виберіть властивості протоколу TCP/IPv4. Задайте цьому мережного адаптера IP-адреса 76.76.76.1.
5
Перейдіть до властивостей підключення до інтернету. Виберіть пункт «Доступ». Активуйте функцію, відповідальну за використання цього з'єднання з інтернетом інших комп'ютерів локальної мережі. Збережіть налаштування.
6
Перейдіть до будь-якого іншого комп'ютера, що входить до складу вашої мережі. Відкрийте властивості протоколу TCP/IPv4 того адаптера, який з'єднаний з мережевим концентратором. Задайте для нього наступні параметри: - IP-адреса 76.76.76.2; - Маска підмережі визначається системою; - Основний шлюз 76.76.76.1; - Бажаний DSN-сервер 76.76.76.1.Сохраніте настройки цього меню.
7
Проведіть настроювання інших комп'ютерів аналогічно попередньому пункту, щоразу змінюючи четвертий сегмент поля «IP-адреса». Це дозволить уникнути конфліктів IP-адрес всередині мережі. Переконайтеся в наявності доступу до інтернету у всіх ПК.