Як збільшити маршрутизатор.

Для створення великих локальних мереж і забезпечення доступу до інтернету все пристроям, які входять до її складу, рекомендують використовувати маршрутизатори . У деяких користувачів виникають труднощі при розширенні подібної мережі.
Вам знадобиться
  • - мережевий концентратор.
Інструкція
1
У тому випадку, якщо вам потрібно підключити декілька нових комп'ютерів, ноутбуків або принтерів до маршрутизатора, у якого зайняті всі порти Ethernet (LAN), немає сенсу купувати аналогічне обладнання з великою кількістю каналів. Краще придбайте мережевий концентратор.
2
В даному випадку вам підійде мережевий концентратор з ненастраіваемимі портами, бо стоїть він дешевше, а зайві функції вам просто ні до чого. Встановіть цей пристрій в потрібному місці і підключіть його до електромережі.
3
Вимкніть один комп'ютер від маршрутизатора. Це необхідно для вивільнення порту, до якого буде підключений мережевий концентратор. З'єднайте обидва мережевих пристрою за допомогою кручений пари.
4
З'єднайте відключений від маршрутизатора комп'ютер з мережевим концентратором. До цього ж пристрою підключіть інші комп'ютери, ноутбуки або принтери. Подальша настройка залежить від параметрів вашої локальної мережі.
5
У тому випадку, якщо в настройках маршрутизатора включена функція DHCP, то просто скиньте параметри мережевих адаптерів нових комп'ютерів. Відкрийте список існуючих мережних підключень. Виберіть потрібну мережеву карту. Перейдіть до властивостей протоколу TCP/IP. Активуйте наступні два пункти: «Отримати IP-адресу автоматично» і «Отримати адресу DNS-сервера автоматично». Збережіть налаштування.
6
Якщо ж до одного з комп'ютерів буде підключений принтер або МФУ, то рекомендують задати цього ПК статичний адресу. У такому випадку активуйте пункт «Використовувати наступний IP-адреса» і задайте значення постійного IP. Природно, в даному випадку вам потрібно прописати в поля «Основний шлюз» і «DNS-сервер» IP-адресу маршрутизатора. В іншому випадку у обраного комп'ютера можуть виникнути проблеми з доступом до інтернету.