Як позбутися від сну.

Багатьох з нас сновидіння радують, але що робити, якщо переслідує один неприємний сон щоночі? Часом здається, що впоратися з нашим несвідомим неможливо, але насправді є кілька способів налагодити відносини зі снами.
Інструкція
1
Найважливіше, що в другій половині дня ви повинні бережливо ставитися як до свого фізичного тіла, так і до психічного стану. Не сваріться, не перебуваєте серед неприємних вам людей, не займайтеся тим, що змушує вас почувати себе жахливо. Створіть для себе максимальний комфорт у всьому.
2
Намагайтеся менше їсти, особливо збудливу і важку їжу, наприклад, м'ясо і страви зі спеціями, а також уникайте алкоголю. Вечеряти за дві години до сну - поширений рада для полегшення роботи організму. Але якщо у вас вийде, не їжте після семи вечора, навіть якщо лягаєте спати опівночі. Щоб вас не мучило почуття голоду, випийте перед сном склянку кефіру або з'їжте пару шматочків нежирного сиру.
3
Зменшіть вечірні враження, особливо, якщо вони пов'язані з яким-небудь негативом або занадто яскравими емоціями. Не варто дивитися фільми жахів перед сном або читати збуджуючі уяву містичні книги. Краще послухайте заспокійливу музику і прочитайте кілька ліричних віршів.
4
Прийміть перед сном ванну з релаксуючим маслами, наприклад, з ромашковим або кедровим. Влаштовуйте щоденну ароматерапію, запалюючи свічки і ароматичні палички.
5
Спробуйте записати що мучить вас сон на папір, простежити його логіку, а потім спробуйте пояснити що відбувається в ньому. Може бути, ви помітите пряму або непряму зв'язок сну безпосередньо з вашим життям і недавніми подіями. Усвідомлення причин неприємних снів - вже крок до розв'язання проблеми. Ви не бігаєте від несвідомого, а ведете з ним діалог, приймаєте його.
6
Перегляньте ваш режим дня. Приділяйте увагу спорту, загартовуванню, частіше міняйте діяльність, більше знаходитесь на свіжому повітрі. Можливо, в вас накопичується зайва енергія, ви не даєте їй виходу, і вона таким негативним чином виступає в ваших снах.
7
Добре, щоб перед сном вас відвідала приємна втома і задоволеність. Для цього зробите прогулянку протягом години-двох, влітку пограйте в бадмінтон або з собакою, а прийшовши додому, прийміть контрастний душ.
8
Якщо самостійно ви не можете позбутися нав'язливого сну, який з часом набуває хронічного характеру, обов'язково зверніться до психотерапевта. Можливо, вам знадобиться сеанс гіпнозу, щоб виявити справжні причини вашого неприємного сну, і тільки в цьому випадку вас очікують спокійні ночі з приємними сновидіннями.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=I_NAzm9RTTw
Сновидіння є невід'ємною частиною нашого життя. Сни бувають не тільки хороші, але й погані. Причини виникнення поганих снів дуже індивідуальні. Розберіться в собі, своєму особистому житті, проаналізуйте події останніх тижнів, і ви неодмінно дозвольте проблеми поганих снів, що допоможе вам спати спокійно.
Інструкція
1
Налагодьте свій режим дня і відводите на сон не менше 8 годин на добу. Збій в розпорядку дня часто є основною причиною жахливих сновидінь. Лягайте спати в комфортних для вас умовах. Не забувайте провітрювати спальню перед сном протягом 5-7 хвилин. Намагайтеся не пити за 3-4 години до сну міцні напої, наприклад чай або каву.
2
нервував якнайменше. Якщо у вас виникли нерозв'язані проблеми на роботі, не думайте весь час про це. Відновлюйте свій емоційний стан заняттями спортом чи заспокійливими засобами. Женіть погані думки геть, налаштовуйтесь тільки на позитив і проблеми поступово вирішаться.
3
Не дивіться бойовики, жахи і трилери, якщо розумієте, що сюжети фільмів повторюються в ваших поганих снах. Краще подивіться комедію або любовну мелодраму з нехитрим сюжетом або почитайте гумористичні твори класиків. Чи не забивайте свої думки непотрібною інформацією. Хорошим сновидінням може посприяти недовга ароматерапія з заспокійливими маслами або прийняття ванни. Запаліть свічки з приємними для вас запахами і насолоджуйтеся спокійною музикою.
4
Любителі нетрадиційних засобів можуть повісити в своїй спальні пастку для снів, яку можна купити в сувенірних магазинах або виготовити самостійно. Тут спрацьовує самонавіяння. Людина, яка вірить, що саме така пастка може допомогти впоратися з поганим сном, виконує свої думки.
5
Приберіть з кімнати, в якій ви спите дзеркала. Відбиватися в дзеркалі під час сну є поганою прикметою. Кімнатні рослини переставте в іншу кімнату, щоб вони не забирали вашу енергію вночі. Прочитайте перед сном молитву і лягайте з думками про завтрашній день. Ваші думки мають бути чистими і тільки позитивними.