Як знайти мережеве оточення.

Ярлик «Мережеве оточення » на робочому столі в операційній системі Windows дозволяє організувати швидкий доступ до розміщених в локальній мережі ресурсам. Як і для всіх іконок компонентів системи, його відображення можна включати і відключати. Тому, якщо він вам був раніше не потрібен, а тепер раптом знадобився, то знову повернути ярлик на колишнє місце можна, включивши відповідну установку в настройках ОС.
Інструкція
1
Використовуйте панель управління, якщо у вас встановлена версія Seven або Vista операційної системи Windows. У цих системах вона запускається вибором відповідного пункту в головному меню, відкривається клацанням по кнопці «Пуск».
2
В ОС Windows 7, запустивши панель управління, досить буде ввести в поле пошуку слово «персоналізація» і система сама знайде потрібний компонент, а вам залишиться клацнути показану вам посилання з такою ж назвою. В ОС Windows Vista доведеться виконати недовгий шлях до потрібної сторінки самостійно: виберіть розділ «Оформлення та персоналізація», а в ньому клацніть посилання «Персоналізація».
3
Виберіть задачу, названу «Змінити піктограми робочого стола» - таке посилання поміщена в лівій частині вікна з настройками персоналізації. Так ви потрапите у вікно компонента системи з заголовком «Елементи робочого столу», що містить установки відображення деяких ярликів системних компонентів.
4
Якщо ви використовуєте більш ранню версію операційної системи Windows XP, то можна обійтися без панелі управління. У цій ОС можна клацнути вільний простір робочого столу правою кнопкою миші і вибрати рядок «Властивості» у випадаючому контекстному меню. У вікні, вам треба натиснути кнопку «Налаштування робочого столу», вміщену на вкладку «Робочий стіл». Таким способом ви потрапите в аналогічне іншими версіями ОС вікно «Елементи робочого столу».
5
У всіх перерахованих версіях Windows в розділі «Значки робочого столу» на вкладці «Загальні» цього вікна треба поставити відмітку в чекбоксі, зіставленні ярлику «Мережа» (або «Мережеве оточення »). Після цього натисніть кнопку «OK», зафіксувавши внесена зміна і закрийте всі відкриті вікна (Панель управління в ОС Windows 7 і Vista або Властивості екрану в ОС Windows XP).
Ярлик «Мережеве оточення » присутній на робочому столі ОС Windows з настройками за умовчанням. Він розміщений тут для швидкого доступу до загальних ресурсів локальної мережі. Якщо ваш комп'ютер не має таких підключень, то цю іконку можна прибрати.
Інструкція
1
На вільному від ярликів і вікон відкритих програм просторі робочого столу клацніть правою кнопкою мишки. В випав контекстному меню виберіть самий нижній пункт - «Властивості». Таким способом ви відкриєте вікно налаштувань властивостей екрану графічного інтерфейсу Windows.
2
За замовчуванням віконце розкриється на першій закладці («Теми»), а вам треба перейти на другу («Робочий стіл») - клацніть її.
3
На цій вкладці розміщені настройки, що відносяться до фонового зображень та заставок, а в самому низу є потрібна вам кнопка з написом «Налаштування робочого столу». Натисніть її, щоб відкрити ще одне вікно, призначене для управління елементами, розміщеними на просторі над фоновим малюнком.
4
На вкладці «Загальні» цього вікна верхня секція названа «Значки робочого столу» і в неї поміщені кілька чекбоксів. Ставлячи або знімаючи мітки в них, ви можете включати або вимикати відображення відповідних ярликів. Зніміть позначку навпроти напису «Мережеве оточення ». Крім цього тут же ви можете відключити та інші непотрібні вам іконки робочого столу, або поміняти їх зовнішній вигляд. А можете взагалі очистити фонову картинку від усіх ярликів, натиснувши кнопку «Очистити робочий стіл». В цьому випадку будуть видалені навіть ті іконки, яких немає в списку на цій вкладці (наприклад, «Кошик»).
5
Залишилося закрити два розкритих вікна налаштувань, послідовно натиснувши в них кнопки «OK».