Як налаштувати локальну мережу через свіч. настройка локальної мережі через свіч.

Деякі користувачі прагнуть об'єднати всі свої комп'ютери і ноутбуки в єдину локальну мережа . Найчастіше це роблять для настройки доступу до інтернету з усіх перерахованих вище пристроїв.
Вам знадобиться
  • - свич;
  • - мережеві кабелі.
Інструкція
1
В тому випадку, коли необхідно налаштувати підключення трьох і більше комп'ютерів до однієї інтернет-лінії, скористайтеся мережевим концентратором ( СВІЧА ). Придбайте цей пристрій і одну додаткову мережну карту.
2
Підключіть мережевий адаптер до комп'ютера, сполученим з інтернет-лінією. Встановіть драйвер для цього обладнання. Налаштуйте підключення до інтернету, використовуючи рекомендації вашого провайдера.
3
З'єднайте з заздалегідь встановленим мережевим концентратором другу мережеву карту даного комп'ютера і мережеві адаптери інших комп'ютерів. Якщо ви використовуєте ненастраіваемий свич, а це вельми розумно, тому що настройка портів вам не потрібна, то номера LAN-каналів ролі не грають.
4
Відкрийте настройки другий мережевий карти головного комп'ютера. У властивостях протоколу інтернету TCP/IPv4 пропишіть постійний (статичний) IP-адресу 101.101.101.1. Перейдіть до властивостей підключення до інтернету. Відкрийте вкладку «Доступ». Дозвольте всім комп'ютерам локальної мережі використовувати дане підключення до інтернету. Виберіть локальну мережа , утворену мережевим концентратором.
5
Відкрийте настройки мережевого адаптера будь-якого іншого комп'ютера. Перейдіть до параметрів протоколу TCP/IPv4. Введіть наступні значення для важливих пунктів даного меню: - 101.101.101.2 - IP-адреса; - 255.0.0.0. - Маска підмережі (визначається системою); - 101.101.101.1 - Основний шлюз; - 101.101.101.1 - Бажаний DNS-сервер.Сохраніте настройки цього меню.
6
Налаштуйте параметри мережевих адаптерів інших комп'ютерів аналогічно попередньому кроці, кожного разу замінюючи останній сегмент поля «IP-адреса». Перепідключитися до інтернету на головному комп'ютері. Переконайтеся в тому, що доступ в інтернет присутній на всіх інших пристроях.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1lZ5RVoLS-o
Зверніть увагу
Якщо є роутер, то треба правильно налаштувати його. І переконатися, що він сам підключається до інтернет (подивитися в статусі роутера). Щоб не було проблем з расдачей інтернету, на роутере включається сервер DHCP (на більшості роутерів включений за умовчанням) ...
Корисна порада
Як налаштувати свіч хаб (Сторінка 1). При цьому встановлювати з'єднання з сервером провайдера більш не потрібно буде. Якщо ж модем не підтримує режим маршрутизатора, то тобі потрібно повернути комутатор назад у магазин і купити замість нього домашній маршрутизатор, який і зробить все, що написано вище.