Як поміняти в Excel цифри на букви. знайти в excel число, а не цифру.

Більшість користувачів табличного редактора Microsoft Office Excel звикло до того, що номери рядків на його сторінках позначаються числами, а колонки ідентифікуються буквами. Однак це не єдиний спосіб вказівки посилань на осередки таблиць - при альтернативному варіанті і рядки, і стовпці нумеруються числами. Посилання на потрібну комірку при такому стилі нумерації складається з двох чисел, перше з яких відповідає номеру сторінки і перед ним пишеться буква R (Row - рядок), а другий - номеру колонки і перед ним ставиться буква C (Column - стовпчик).
Інструкція
1
Змініть стиль посилань в налаштуваннях табличного редактора, якщо хочете замінити числа в номерах стовпців на буквені позначення. Значення цієї настройки зберігається в файл разом зі створеною таблицею, тому, відкриваючи таблицю з файлу, ви завантажуєте і цю настройку - Excel прочитає її і приведе у відповідність нумерацію колонок. Відкривши файл, створений з іншим значенням цієї установки, ви побачите і інший стиль нумерації колонок. З цього випливає, що змінювати незвичний вам стиль посилань, може бути, і не потрібно - досить закрити таблицю з «неправильної» нумерацією і все повернеться в звичайний стан. Якщо все ж така необхідність існує, то переходьте до наступного кроку.
2
Розкрийте головне меню табличного редактора клацанням по великій круглій кнопці в лівому верхньому кутку вікна. У самому низу тут знаходяться дві кнопки, на одній з яких поміщений напис «Параметри Excel» - клацніть її. Все це можна зробити і без використання миші - головне меню можна розкрити, натиснувши спочатку клавішу ALT, а потім клавішу «Ф», а вибрати кнопку доступу до параметрів Excel можна натисканням клавіші «M».
3
Виберіть пункт «Формули» в лівій частині вікна налаштувань. Серед розділів установок, що відносяться до введення формул, вам потрібно знайти секцію «Робота з формулами». Перший чекбокс в цій секції, відзначений написом «Стиль посилань R1C1», і визначає, яким чином будуть позначені колонки на сторінках табличного редактора. Щоб замінити числа буквами вам потрібно прибрати позначку з цього поля. Цю маніпуляцію теж можна зробити як за допомогою миші, так і з клавіатури - натискання клавіш ALT + 1 замінює клацання по цьому чекбокси.
4
Натисніть кнопку «OK» для фіксації внесених в налаштування змін і Excel поміняє цифри в заголовках колонок на букви.
5
При використанні більш ранніх версій Excel круглої кнопки доступу до головного меню ви не знайдете. У Microsoft Excel 2003 слід розкрити розділ «Параметри» в меню і на вкладці «Загальні» знайти і змінити таку ж настройку «Стиль посилань R1C1».