Як зробити 64-бітну систему.

У деяких ситуаціях рекомендують встановлювати 64-бітну операційну систему . Особливо це актуально в тому випадку, якщо у вашому комп'ютері або ноутбуці встановлено більше 3 Гб оперативної пам'яті.
Вам знадобиться
  • - інсталяційний диск.
Інструкція
1
Для початку переконайтеся в тому, що пристрої, встановлені у вашому комп'ютері, можуть працювати з 64-бітної операційною системою. Для цього вивчите характеристики материнської плати і процесора. У тому випадку, якщо у вас немає в наявності інструкції до вищезазначених пристроїв, відвідайте офіційні сайти їх виробників.
2
Тепер приступите до установки нової операційної системи. Саме нової, тому що розробниками ОС Windows не передбачений плавний перехід з 32-бітової версії на 64-бітну. Збережіть всі важливі файли, розташовані на системному розділі диска.
3
Вмонтуйте інсталяційний диск Windows Seven в DVD-привід і перезавантажте комп'ютер. Натисніть клавішу F8. На дисплеї відобразиться список пристроїв, з яких можливе продовжити завантаження комп'ютера. Виберіть DVD-привід і натисніть клавішу Enter.
4
У першому вікні настановного меню виберіть мову. Можна вибрати англійську, тому що він не впливає на мову самої операційної системи. У наступному вікні виберіть необхідну версію ОС. В даному випадку це буде Windows 7 ... x64. У тому випадку, якщо ви оберете x86, буде встановлена 32-бітна версія операційної системи.
5
У наступному вікні програми натисніть кнопку «Встановити». Виберіть розділ жорсткого диска, на який потрібно встановити нову 64-бітну операційну систему .
6
Якщо такого розділу немає - створіть його. Для цього натисніть кнопку «Налаштування диска». Виберіть локальний диск, який потрібно розбити на частини, і натисніть кнопку «Видалити». Тепер натисніть кнопку «Створити» і вкажіть розмір майбутнього диску. Повторіть цю операцію для створення другого розділу.
7
Виберіть необхідний локальний диск і натисніть кнопку «Встановити». Під час процесу установки комп'ютер буде перезавантажений два рази. Зверніть увагу на той факт, що програми, призначені для 32-бітної операційної системи, тепер будуть встановлюватися в папку Program Files x86.