Як зняти скрін з екрану. Яке поєднання клавіш натиснути щоб зберегти малюнок.

На щастя, операційної системи не потрібно фотоапарата, щоб сфотографуватися - функція копіювання зображення на екрані закладена в базовий набір можливостей ОС. Хоча можна скористатися і додатковим програмним забезпеченням, яке, як правило, має вбудовані інструменти для подальшої обробки зробленого « скриншота ».
Інструкція
1
Скористайтеся клавішею Print Screen на клавіатурі, щоб помістити зображення з екрана монітора комп'ютера в буфер обміну. На стандартній клавіатурі ця кнопка розміщується вище клавіші Insert і правіше ряду функціональних клавіш - відразу за клавішею F12. На компактних клавіатурах місце її розміщення може відрізнятися, але частіше за все шукати все ж слід в правому верхньому блоці клавіш. Іноді вона позначена скороченою написом PrtScn.
2
Натисніть клавішу Print Screen, утримуючи клавішу ALT, якщо треба зробити скріншот не всього екрана, а тільки вікна активного додатка, наприклад, браузера.
3
Використовуйте будь-якої графічний редактор, щоб зберегти вміщене в буфер обміну зображення. Наприклад, якщо у вас встановлений Adobe Photoshop, то запустите його і натисніть сполучення клавіш CTRL + N, щоб створити новий документ. Фотошоп сам визначить розміри знаходиться в буфері обміну картинки, тому нічого міняти в діалозі створення нового документа не треба - просто натисніть кнопку «OK».
4
Натисніть клавіші CTRL + V, щоб вставити скопійоване зображення в створений графічним редактором новий документ. При необхідності можна його тут же відредагувати потрібним чином. Потім натисніть клавіші SHIFT + CTRL + ALT + S, щоб відкрити діалог оптимізації та збереження скриншота . Виберіть формат сохраняемой картинки, встановіть оптимальні настройки якості і клацніть по кнопці «Зберегти». В діалозі збереження вкажіть назву файлу і місце його зберігання і знову натисніть «Зберегти».
5
Використовуйте будь-яку спеціалізовану програму, якщо вам достатньо часто доводиться робити скріншоти з їх подальшою обробкою. Наприклад, це може бути програма SnagIt, яка має масу дуже корисних функцій. Зокрема, вона може створювати не тільки статичні скріншоти, але і записувати відео відбуваються на екрані рухів. Крім того, в програмі є вельми просунутий редактор зроблених скріншотів, що має при цьому просту систему управління.
Зверніть увагу
Іноді клавіша Print Screen може бути запрограмована на роботу тільки в поєднанні з клавішею Fn.