Як прибрати фон зображення.

При обробці зображень в графічних редакторах (Photoshop, Gimp та інші) часто доводиться комбінувати картинки в одну. Для цього зображення потрібно «відрізати» від фону . Як же це правильно зробити?
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop CS5
Інструкція
1
Запустіть програму Adobe Photoshop, відкрийте потрібну картинку («Файл» - «Відкрити») або просто перетягніть її з папки у вікно програми. В пункті меню «Шари» (верхній рядок меню) створіть новий шар, з ним ви і будете працювати.
2
Збільште малюнок за допомогою лупи, щоб акуратніше видалити фон картинки. Виберіть інструмент «Ластик» на палітрі інструментів праворуч. Клацніть правою кнопкою миші в будь-якому полі малюнка, виберіть форму ластику (наприклад, якщо ваша картинка має прямі лінії, виберіть квадратний ластик) і встановіть значення жорсткості. Проведіть ластиком по фону, не зачіпаючи картинку. При необхідності збільшуйте або зменшуйте зображення, а також користуйтеся вкладкою «Історія», щоб скасувати невдале дію. Натисніть комбінацію клавіш Ctrl + Z, щоб скасувати останню дію.
3
Використовуйте інструмент «Чарівна паличка», щоб відокремити картинку від фону . Якщо фон і картинка значно відрізняються за кольорами, наприклад, чорне зображення на білому фоні, тоді це саме той інструмент, який вам потрібен. Виберіть на палітрі інструментів інструмент «Чарівна паличка». Клацніть один раз по вашому зображенню. Якщо виділилося не всі зображення, натисніть правою кнопкою миші по залишилася картинці і виберіть пункт «Додати до виділеної області». Далі натисніть комбінацію клавіш Ctrl + J, картинка без фону буде скопійована на новий шар. Видаліть попередній шар і збережіть картинку.
4
Виберіть інструмент «Швидке виділення». Він виділяє ділянки картинки з схожими кольорами. Проведіть лівої кнопкою миші по фону, або по вашій картинці. Постарайтеся охопити максимальну площу. Якщо ви виділяли фон, тоді просто натисніть клавішу Del, і він буде відрізаний. Якщо ви виділяли картинку, клацніть правою кнопкою миші і виберіть пункт «Інвертувати виділення». Натисніть клавішу Del. Якщо вам не вдалося вирізати картинку з фону , і на ній залишилися його шматочки, збільште масштаб перегляду за допомогою інструменту "Лупа" і доробіть інструментом «Гумка» дрібні недоліки. Збережіть картинку.
Якщо у вас є фотографія з однорідним тоном, і ви хочете перетворити її в фірмове і красиве зображення, а може бути, використовувати фото людини, зображеного на фотографії, для оригінального колажу або реклами, у фотографії необхідно прибрати фон . Зробити це не так складно, якщо ви володієте Adobe Photoshop - в цій програмі можна видалити фон зображення кількома способами. Найпростіше витягти фото з фотографії, якщо фон досить світлий і одноманітний.
Інструкція
1
Завантажте в Фотошопі потрібну фотографію, а потім за допомогою ластику (Eraser Tool) видаліть з фотографії зайві об'єкти, що порушують однорідність фон а - наприклад, текстові написи. Зітріть всі написи, після чого клікніть поєднання клавіш Ctrl + M, щоб викликати вікно редагування кривих.
2
Також ви для цього можете відкрити меню Image і вибрати Adjustments -> Curves. Виберіть світлу піпетку в меню, і клікніть на основний тон вашого фон а. Потім знову відкрийте вікно кривих і відкоригуйте загальну передачу кольору на фотографії, якщо це необхідно.
3
Виберіть один з каналів у вікні Curves і виправте кольору, домагаючись найкращого результату. Проведіть таким чином кольорокорекцію в кожному з каналів, а потім натисніть ОК. Якщо картинка недостатньо чітка, відкрийте розділ меню Filter і виберіть Sharpen -> Smart harpen.
4
Тепер у вас на екрані - красива відредагована фотографія з чистим білим фон ом. Як бачите, отримати такий фон зовсім не складно і для цього не обов'язково вирізати фотографію, вставляти її на окремий шар і видаляти попередній фон .
5
Незважаючи на те, що цей метод працює тільки в разі однотонного фон а, він вкрай ефективний, і з його допомогою ви легко зможете перетворити будь-яку фотографію в стильне і фірмово що виглядає зображення.
6
Додаючи до фотографії різні ефекти Фотошопа, ви зможете домогтися не тільки світлого фон а, а й певного стилю знімка, а також отретушировать його.