Як збільшити розмір значків на робочому столі.

Тим, хто проводить багато часу за комп'ютером, дуже важливо правильно налаштувати параметри екрану: дозвіл, частоту і, далеко не в останню чергу, розміри шрифту і іконок на «Робочому столі ». Зробити це можна самостійно засобами Windows.
Інструкція
1
Щоб змінити розмір значків, клацніть правою клавішею миші по вільному місцю «Робочого столу». З контекстного меню вибирайте опцію «Властивості». У вікні властивостей перейдіть на вкладку «Оформлення» і натисніть кнопку «Ефекти». Відзначте прапорцем властивість «Застосовувати великі значки» і підтвердіть, натиснувши ОК. На вкладці «Ефекти» натисніть кнопку «Застосувати». Через деякий час значки помітно збільшаться.
2
Щоб вибрати розмір значків на ваш смак, у вкладці «Оформлення» тисніть «Додатково». У списку «Елемент» вибирайте «Значок», у віконці праворуч встановіть відповідний розмір (за замовчуванням 32).
3
В Windows Vista і Windows 7, щоб щасливі власники комп'ютерів не занудьгували, розробники придумали нові способи міняти розміри іконок. Правою клавішею миші клацніть на незайнятому місці «Робочого столу». В контекстному меню вибирайте опцію «Вид» і розміри значків «Великі значки», «Звичайні значки» і «Класичні значки» .Зажміте на клавіатурі Alt + Ctrl, клацніть лівою кнопкою миші на "Робочому у столу »і крутите коліщатко миші - розмір ярликів буде змінюватися.
4
І, нарешті, кардинальний спосіб збільшити іконки на «Робочому столі »: викликайте контекстне меню, клацнувши правою кнопкою миші на "Робочому у столу », вибирайте опцію« Властивості »і вкладку« Параметри ». Зменшуйте дозвіл екрана до мінімальних 800х600 px. Підтвердіть рішення, натиснувши ОК. І значки, і шрифт стануть значно більшими.
5
Клацніть по іконці відеоадаптера в треї (в нижньому правому куті), увійдіть в конфігурацію дисплея і зменшуйте дозвіл екрана доти, поки не досягнете рівноваги між розміром значків і якістю зображення.
Корисна порада
Значки на «Робочому столі» - це, як правило, ярлики програм, файлів або папок файлами. Не варто ставити на «Робочий стіл» документи, музику або исходники програм - якщо доведеться з якоїсь причини перевстановлювати Windows, вся ця інформація може загубитися.