Як включити підтримку ієрогліфів. підтримка ієрогліфів linux.

Іноді буває таке, що при заході на деякі сайти не відображаються східні ієрогліфи (китайські, корейські, японські), а замість них ми бачимо квадратики або знаки питання. Виправити це нескладно.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з виходом в інтернет;
  • - браузер;
  • - інсталяційний диск операційної системи.
Інструкція
1
Перевірте, чи підтримує ваша система відображення ієрогліфів . Нижче наведено тексти на різних східних письмових мовах. Якщо замість ієрогліфів ви бачите квадратики, знаки питання або інші символи, які не мають сенсу, значить у вас немає підтримки даної мови. Текст в традиційному варіанті китайського писемної мови: ? Текст японською мовою:
2
Вставте диск з операційною системою в привід. Зайдіть в «Панель управління», далі «Мова і регіональні стандарти», там виберіть вкладку «Мови» і поставте галочку навпроти команди «Встановити підтримку мов з листом ієрогліфами». Далі два рази натисніть кнопку «Ок», встановіть необхідні файли. Перевірте ще раз, чи з'явилася в системі підтримка ієрогліфів . Якщо все ще немає, перезавантажте комп'ютер.
3
Відкрийте термінал, щоб встановити підтримку ієрогліфів в операційній системі Linux. Щоб включити підтримку восточноазиатских мов, встановіть пакети зі шрифтами. Для установки традиційного китайського шрифту наберіть команду установки пакета ttf-arphic-bkai00mp, для установки спрощеного китайського шрифту - ttf-arphic-gbsn00lp, для корейського шрифту - ttf-baekmuk, для японського шрифту - ttf-kochi-mincho. Команду установки пакета підтримки мови вводите аналогічно прикладу: # apt-get install ttf-baekmuk. Перезавантажте комп'ютер.
4
Скачайте програму для емуляції установочного диска ОС Windows, якщо його у вас нету для установки підтримки ієрогліфів - http://letitbit.net/download/4240.4f00f8c05454aaa8099db6ca66/uiso9_pe.ex ... . Запустіть інсталяційний файл і встановіть програму на комп'ютер. При запуску вона створить на комп'ютері віртуальний привід. Також скачайте тут http://letitbit.net/download/bd4fdb38dc/CJK_for_WinXP.zip.html образ диска з операційною системою. Він вам знадобиться, щоб встановити підтримку ієрогліфів . На ярлику нового диска у вікні програми натисніть праву кнопку миші, виберіть команду монтувати, виберіть завантажений образ і натисніть "ОК". Далі повністю повторіть другий крок.
Друкувати тексти російською, англійською, українською мовою - не проблема. Клавіатура розрахована для такої роботи. А що робити, якщо треба відобразити ієрогліфи? Для деяких це стає проблемою. Операційну систему можна налаштувати так, що будуть відображатися навіть ієрогліфи.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інсталяційний диск Windows;
  • - інтернет;
  • - програма Alcohol.
Інструкція
1
Зайдіть через «Пуск» в «Панель управління». Серед усіх значків виберіть «Мова і регіональні стандарти». Перед вами, на екрані відкриється вікно, в якому натисніть на опцію «Мови». Знайдіть вкладку «Встановити підтримку мов з листом ієрогліфами» і відзначте її галочкою. Потім перейдіть на вкладку з назвою «Додатково». Там розташований список «Кодові сторінки таблиць перетворення». Тепер можете відзначити потрібні вам мови. Поставте галочку на пункт «Застосувати ці параметри для поточного облікового запису ..." і натисніть "Застосувати».
2
Знову зайдіть в папку «Мови і регіональні стандарти». На вкладці «Мови» натисніть на кнопку «Детальніше». Повинно відкритися вікно «Мови та служби текстового вводу», де виберіть вкладку "Параметри" і клацніть «Додати». Відкриється список, в якому знайдіть потрібні параметри. Натисніть кнопку «Ок». Тепер можете розкладку клавіатури перемикати на ієрогліфи. Для цього натисніть клавіші Shift + Ctrl.
3
Можна встановити підтримку ієрогліфів іншим чином. Для цього вам треба зайти в «Пуск» і вибрати «Панель управління». Там ви побачите значок «Шрифти». Відкрийте його натисканням мишки. У цій папці розташовані найрізноманітніші шрифти, з яких виберіть тільки «Arialuni.ttf» і «msgothic.ttc». Встановіть ці шрифти на комп'ютер. Перевантажите ПК. Далі можете перевірити працездатність даної операції. Якщо такі шрифти відсутні у вашому списку, скачайте їх в інтернеті.
4
Якщо на вашому комп'ютері відсутня папка i386lang, яка надає підтримку ієрогліфів, тоді потрібно за допомогою Alcohol 120% змонтувати віртуальний образ з вашого інсталяційного діска.Скачать програму можна з офіційного сайту www.alcohol-soft.com. Потім вийміть папку i386lang з ISO-образу на комп'ютер. Якщо система буде запитувати інсталяційний диск, просто вказуйте шлях до цього файлу. Потім приступайте до установки ієрогліфів, як було описано в першому способі.